Zákaznícky servis

Podmienky predaja a dodávky

Nenašli ste to, čo ste hľadali?

Na splátky s JYSK 0%

Viac kusov väčšia zľava

Povedzte NIE igelitovej taške

Customer promises

Darčekové poukazy

Napíšte nám

FAQ


100 DNÍ GOLD
Vyskúšajte matrac GOLD - máte na to 100 dní. Pretože kvalitný spánok je kľúčom k zdravému životu.
Máte na to 100 dní

 

Výmena tovaru
Ak vám zakúpený výrobok nevyhovuje, prineste ho v pôvodnom neporušenom obale. My vám ho po predložení účtenky ochotne vymeníme alebo vám nabijeme darčekovú kartu vo výške finančnej hodnoty výrobku.

 

Doprava domov
Neviete ako dopravit váš nový tovar domov? Žiadny problém, využite nášho zmluvného dopravcu. Viac informácií vám ochotne poskytnú naši zamestnanci.

 

Sťažnosti a reklamácie
Postup pri vybavovaní reklamácie sa v JYSKu riadi platnými zákonmi. Reklamačný poriadok nájdete na našich predajniach. V prípade nefunkčného výrobku sa obráťte na svoju predajňu JYSK spolu s účtenkou.

 

Garancia ceny
Ak v JYSKu kúpite tovar, ktorý uvidíte neskôr v predajni JYSK alebo v našom letáku za nižšiu cenu, môžete si za vzniknutý cenový rozdiel vybrať ďalší tovar alebo vám sumu v hodnote cenového rozdielu nabijeme na darčekovú JYSK kartu. Garancia ceny platí 30 dní po zakúpení tovaru, nevzťahuje sa na vystavené kusy, na výpredaj vianočného a záhradného sortimentu a na dopredaj posledných kusov zo sortimentu.

 

Záruka
V JYSKu poskytujeme rozšírenú záručnú dobu na vybrané druhy tovaru. Táto záruka sa vzťahuje na mnohé kvalitné paplóny, vankúše a matrace. Nezabudnite si uchovať účtenku a záručný list.

 

Kontakt
Pokiaľ máte otázky či pripomienky týkajúce sa spoločnosti JYSK, alebo našich produktov, kontaktujte nás na: Napíšte nám

Otváraciu dobu a adresy predajní nájdete na http://jysk.sk/predajne
 

Darčeková JYSK karta
Potešte svojich blízkych darčekom z JYSKu – darujte im darčekovú JYSK kartu. Darčekovú kartu môžete zakúpiť v každej predajni JYSK. Karta funguje na princípe prednabitej karty – môžete ju nabiť na ľubovoľnú čiastku a postupne z nej čerpať, nie je nutné vyčerpať vloženú sumu jednorázovo. Karta je prenosná a platná 5 rokov od posledného nabitia.

 

Na splátky s JYSK 0%
Tovar nad 100 € na splátky BEZ NAVÝŠENIA! Je to rýchle, jednoduché a podľa Vašich predstáv.
Viac informácií tu

 

Online newsletter
Zaregistrujte sa k odberu nášho online newsletteru a dostávajte množstvo skvelých ponúk a aktuálnych informácií priamo do vašej emailovej schránky. 
Viac informácií tu.