FASTERHOLTZáhradná lavica FASTERHOLT Š138xH61 sivá
Záhradná lavica z ocele, umelého dreva a umelého ratanu. Š138 x V86 x H61 cm
| Rozmery zmontované | Šírka: 138 cm, Výška: 86 cm, Hĺbka: 61 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 45 |
| Výška opierky na ruky | 65 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 127 cm, Dĺžka: 71 cm, Výška: 17 cm |
| Hmotnosť | 12,6 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Operadlo: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelé drevo je bezúdržbový syntetický materiál, s prirodzene vyzerajúcou štruktúrou dreva. Je vyrobený z plastov, ako je polystyrén, ktorý tvorí materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Je chránený proti UV žiareniu, čo zabezpečuje stálofarebný povrch. |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Osoby | 2 |
| Vybavenie | Možno uložiť na balkón. |
| Úprava | Práškový lak ochraňuje kov pred opotrebením a hrdzou. Práškové lakovanie je proces nanášania ochrannej vrstvy sfarbeného laku na kov. |
| Farba | Sivá |
| Testované do | 220 kg |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Umyte vodou a jemným mydlom |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hajosi muutamassa vuodessa
Ei muuten mitään valittamista, mutta hajosi 2-3 vuodessa. Tämän pitäisi kestää aurinkoa mutta ilmeisesti näin ei ole.
Meno: Moro
Järkyttävä kasata
Muuten tuote on ihan siisti ja toimiva, mutta pulttien laatu jätti todella paljon toivomisen varaa. Kiristäessä kierreproput joko irtosivat kokonaan tai alkoivat vain pyöriä mukana, eikä kunnollista kiristystä saanut tehtyä lainkaan. Lopulta jouduin hakemaan rautakaupasta uudet pultit ja poraamaan reiät läpi, jotta penkin sai kasattua tukevasti. Tämän hintaluokan tuotteessa kiinnitystarvikkeiden pitäisi ehdottomasti olla parempaa laatua.
Meno: Niko
Lavice
Šílená montáž. Hloupé řešení šroubů, které jsou potřeba dát přesně, ale na místa se nedá dobře dostat a nedoléhají na sebe!
Meno: Andrea
Lavice pro dva
Lavice vypadá dobře ,na menší lodžii ideální. Podrobny návod na montáž s nářadím. Konstrukce vypadá že je pevná.
Meno: Petr
Puutarhapenkki
Tuote on juuri sellainen kuin piti. Hinta-laatusuhde kohdallaan.
Meno: Heidi
Genau, was ich wollte!
Schnelle Lieferung, einfaches Zusammenbauen! Leicht und doch sehr stabil. Passende Auflagen noch geholt, aber auch ohne die sehr bequem. Empfehlenswert!
Meno: Katharina Obi-Okoye
Поръчка онлайн
Бърза доставка, перфектна опаковка. Любим магазин. Благодаря.
Meno: Милена Цончева
Mueble exterior
Todo bien
Meno: GARCIA Christian
Trädgårdsbänk
Mycket trevlig och nätt liten möbel som passade bra på min veranda!
Meno: Sonja Forsberg
Priporočam
Klop je lepa, navodila jasna in lahko sestavljiva, žal pa ima dokaj močan in neprijeten vonj.
Meno: m
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
