KLINTZáhradná lavica KLINT Š125xH58 sivá
Záhradná lavica z ocele a umelého dreva. Š125 x V81 x H58 cm
| Rozmery zmontované | Šírka: 125 cm, Výška: 81 cm, Hĺbka: 58 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 45 |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 128,5 cm, Dĺžka: 63 cm, Výška: 14,5 cm |
| Hmotnosť | 13,46 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Operadlo: Umelé drevo je bezúdržbový syntetický materiál, s prirodzene vyzerajúcou štruktúrou dreva. Je vyrobený z plastov, ako je polystyrén, ktorý tvorí materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Je chránený proti UV žiareniu, čo zabezpečuje stálofarebný povrch. Umelé drevo je bezúdržbový syntetický materiál, s prirodzene vyzerajúcou štruktúrou dreva. Je vyrobený z plastov, ako je polystyrén, ktorý tvorí materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Je chránený proti UV žiareniu, čo zabezpečuje stálofarebný povrch. |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Osoby | 2 |
| Vybavenie | Možno uložiť na balkón. |
| Úprava | Práškový lak ochraňuje kov pred opotrebením a hrdzou. Práškové lakovanie je proces nanášania ochrannej vrstvy sfarbeného laku na kov. |
| Farba | Sivá |
| Testované do | 220 kg |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Umyte vodou a jemným mydlom |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lavica
Vyhovujúca, spĺňa očakávania
Meno: Peter
Zahradní lavice Klint
Zatím spokojenost, jednoduchá montáž
Meno: Vlastimil
Banco
Me encantó y lo encontré muy adecuado para mí espacio
Meno: Carmen
Lovely garden bench
Very happy with this bench, it looks great, its sturdy, and very reasonably priced. It is comfortable too. Would recommend highly
Meno: Karl
dobra budżetowa ławka
Elegancka prostota, ławka dobrze znosi obciążenie, nie ugina się. Dziwią opinie, że zbiera się w niej woda, prawdopodobnie niektórzy oparcie montują na odwrót - w ramie są specjalne otwory które mają być ustawione w dół. Mógłby być dostępny inny kolor listew drewnopodobnych.
Meno: Krzysztof
Sehr schön
Leicht zum zusammenbauen, sieht stabil und schön aus. Man kann ja noch eine weiche Auflage oder Polster drauflegen, wenn man möchte.
Meno: Dora Friese
Ihan hyvä penkki
Ihan hyvä penkki alennettuun hintaan. Normi hinnalla en ostaisi. Jos penkille istuu 2 ylipainoista tuntuu, että se antaa vähän liikaa periksi. Kahdelle normipainoiselle sopiva.
Meno: Outi
Rostanfällig
Wir haben die Gartenbank seit März draußen stehen. Der Rost war sehr schnell da. Letztlich habe ich die Bank mal gekippt und es lief unglaublich viel Rost-Wasser raus. Das kann man besser machen ....
Meno: Ines
Sehr schön und zeitlos
Bank ist sehr schön. Für uns Bequem, kann mit sitzenden optimiert werden. Sind super zufrieden und Preis Leistung ist super!
Meno: E
Perfekt för mitt syfte
Känns stabilt, tålig...
Meno: Britt-Marie
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
