Hojdačka, sieť a závesné kreslo na záhradu

Hojdačky a závesné kreslá sú štýlovou alternatívou ku klasickému záhradnému nábytku, ako sú záhradné stoličky, lavice alebo pohovky. Stačí pridať vankúšik alebo deku a dokonalé miesto na oddych je na svete. V ponuke nájdete výrobky v príjemnej krémovej, štýlovej čiernej alebo neutrálnej sivej farbe. Ak k ním pridáte ešte pohodlný vankúšik alebo deku, bude sa vám na nich oddychovať ešte lepšie. Časom sa tak stane hojdacia sieť či závesné kreslo neoddeliteľnou súčasťou vášho pobytu na záhrade. Ak máte záhradu so stromami blízko seba, potom je hojdacia sieť skvelou voľbou. Jednoducho sieť zaveste medzi dva stromy. Závesné kreslo sa zasa hodí sa do väčších aj menších priestorov. Ak si chcete vychutnať pobyt na záhrade spoločne s vašou polovičkou alebo členom rodiny, k tomu sa bude hodiť hojdačka na ktorú sa zmestí viac osôb. Je väčšia v porovnaní s hojdacou sieťou alebo závesným kreslom.

Typy závesného nábytku na záhradu

Záhradné závesné kreslo

Závesné kreslo sa hodí do väčších aj menších priestorov. V sortimente ich máme k dispozícii v dvoch farbách – čiernej a prírodnej. V kresle sa môžete pohodlne oprieť a relaxovať pri čítaní knihy alebo počúvaní podcastu. Aby sa vám v ňom sedelo ešte lepšie, nezabudnite si dokúpiť pohodlný vankúšik a deku.

Klasická hojdacia sieť

Ak máte záhradu so stromami blízko seba, potom je hojdacia sieť skvelou voľbou. Jednoducho ju zaveste medzi dva stromy a uistite sa, že každý koniec je správne zaviazaný, aby sieť udržala váhu. Sieť sa určite stane obľúbeným kúskom nielen pre vás, ale aj pre zvyšok rodiny a deti.

Hojdačka do záhrady

Ak si chcete vychutnať pobyt na záhrade spoločne s vašou polovičkou alebo členom rodiny, k tomu sa bude hodiť hojdačka, na ktorú sa zmestí viac osôb. Je väčšia v porovnaní s hojdacou sieťou alebo závesným kreslom. Ak k nej pridáte ešte ozdobné vankúšiky alebo deku, bude sa vám na nej dobre sedieť aj počas chladnejších letných večerov. Nezabudnite ešte ozdobiť svoj priestor lampášmi a vonkajšími svetielkami a vytvorte si tak na záhrade čarovnú atmosféru.