Matrace do jednolôžkových aj manželských postelí

V JYSKu sme odborníci na kultúru spánku a ponúkame všetko pre kvalitný spánok. V našom oddelení matracov nájdete širokú ponuku penových a pružinových matracov, vrchných matracov a chráničov matracov. Matrace sú rozdelené do kvalitatívnych kategórií:

Dôležitým krokom na ceste k zdravému spánku je výber správneho matraca. S výberom vám pomôže odborne školený personál v každej predajni JYSK alebo môžete nakupovať online v našom e-shope

Ako vybrať správny matrac si môžete prečítať v našom sprievodcovi matracov

  Pružinové matrace - BASIC

  ?

  Pružinové matrace - PLUS

  ?

  Pružinové matrace - GOLD

  ?
  Skvelá ponuka
  Matrac 90x200 GOLD S95 DREAMZONE
  335,-€/ks
  849,-€ /ks
  Zľava 60%
  gold
  Matrac 90x200 SEMBELLA S250
  550,-€/ks
  1099,-€ /ks
  Zľava 49%
  gold
  Iba online

  Matrac pre každého

  Je niečo horšie ako sa zle v noci vyspať? Takmer všetci sa ráno radi zobúdzame čerství, oddýchnutí a pripravení privítať deň s úsmevom. Matrace v mnohých smeroch tvoria základ pre kvalitný nočný spánok. Ak si neviete nájsť pohodlnú polohu, stráca sa kvalita vášho nočného spánku. Preto je dôležité zvoliť matrac, ktorý vám poskytne maximálnu možnú mieru opory a komfortu.

  V obchodoch JYSK nájdete veľký výber matracov, vrátane nasledovných:

  • Pružinové matrace
  • Penové matrace

  Výber správneho matraca závisí od vašich individuálnych potrieb. Užitočné rady pre výber správneho matraca nájdete v našom sprievodcovi k matracom. Môžete navštíviť aj najbližšiu predajňu JYSK, kde sú k dispozícii naši zamestnanci, ktorí vám ochotne poradia. Sme odborníci na kultúru spania.

  Naše matrace sme rozdelili do troch cenových kategórií: BASIC, PLUS a GOLD. Ak si kúpite matrac GOLD, dostanete od nás možnosť vyskúšať si ho na 100 nocí. Ak nebudete 100-percentne spokojní, môžete vymeniť matrac za nový.

  Na vybrané matrace sme tiež rozšírili záruku, ktorá zahŕňa 25-ročnú záruku na penové matrace GOLD.