ZÁHRADNÉ PODUŠKY V RôZNYCH FARBÁCH

Záhradné podušky prinášajú extra komfort a vy si tak môžete pokojne užiť dlhé letné večery na terase. Vybrať si môžete z rôznych tvarov, farieb a veľkostí. Potrebujete podsedák na sedadlo, polohovacie kreslo alebo ležadlo? U nás si môžete vybrať z podušiek v klasickej sivej, čiernej a hnedej farbe alebo siahnite po výraznejších kúskoch v pastelových odtieňoch či s kvetovanou potlačou. 

Farbu podušiek môžete zladiť so záhradnými kvetináčmi alebo lampášmi a vytvoriť tak štýlové letné posedenie. 

  Záhradné podušky - Ležadlo

  Záhradné podušky - Operadlo

  Zoznámte sa s poduškami na záhradný nábytok

  V predajniach JYSK máme pre vás pripravený široký sortiment záhradných podušiek v rozličných tvaroch. U nás nájdete podušky, ktoré sa budú hodiť k vášmu záhradnému nábytku. Okrem základných modelov v JYSKu nájdete aj modely na stoličky s vysokým a nízkym operadlom, kreslá, lavičky a ležadlá. 

  Nové podušky sú ideálnym spôsobom na jednoduchú a cenovo prijateľnú zmenu celkového vzhľadu záhradného nábytku. Bohatý výber farieb a vzorov umožňuje vytvoriť si vlastný charakteristický štýl, presne podľa predstáv. 

  Ak chcete, aby vaše záhradné podušky zostali krásne a nezničili sa, skúste využiť úložný box na podušky. Po celodennom pobyte v záhrade doň môžete jednoducho a rýchlo upratať všetky podušky.