Kuchyňa

V JYSKu chápeme, aká dôležitá je kuchyňa, ktorá je funkčná a zároveň vyžaruje útulnosť. V ponuke máme preto široký výber kvalitného riadu a kuchynských doplnkov, ktoré sa hodia do každej kuchyne. Naše kuchynské výrobky sú nielen praktické, ale aj starostlivo vyberané z hľadiska farby, dizajnu a kvality. Vyberte si kuchynské vybavenie na každodenné použitie alebo špeciálne príležitosti. Máme jednoducho všetko, čo na vytvorenie dokonalého kuchynského prostredia potrebujete.

Prečítajte si o tom, ako môžete drobnými detailmi svoju kuchyňu jednoducho oživiť.

Nezabudnite si prezrieť aj našu ponuku kuchynského textilu.

57 výrobky
    57 výrobky

    Kuchynské výrobky pre všetky pokrmy

    Či už hľadáte ten najlepší zlatý príbor na večeru, krásne misky na servírovanie raňajok alebo kvalitnú drevenú dosku na krájanie, ktorá sa dá používať po celý rok, v JYSKu ich nájdete. Pri výbere kuchynského sortimentu sme kládli dôraz na to, aby boli výrobky vhodné na každodenné použitie a zároveň, aby boli pekné a v domácnosti vynikli. A to všetko za dostupné ceny. Inšpirujte sa kvalitnými výrobkami do kuchyne s naším návodom, ako dodať jedálenskému stolu a kuchyni hrejivý nádych.

    Doplnky do každej kuchyne či jedálne

    Farebné doplnky kuchyňu oživia, zatiaľ čo farebne neutrálne doplnky v sivej, béžovej a čírej môžu pomôcť vytvoriť pocit pokoja a elegancie. Kombináciou farieb dodáte kuchyni osobitý nádych presne podľa svojho vkusu. Doplnky do vašej kuchyne môžete umiestniť bez ohľadu na jej veľkosť. Kuchynské potreby z JYSKu sa hodia do veľkej kuchyne, do malej kuchyne, ale aj do kuchyne, ktorá je veľkosťou presne niekde medzi. Je len na vás, ktoré výrobky vystavíte a ktoré uložíte do zásuvky alebo vitríny. Možno máte v kuchyni priestor na umiestnenie šálok a hrnčekov na peknú poličku. Hranice určuje len predstavivosť (a možno trochu priestor).