Záclony a závesy do bytu

Závesy sú dokonalým spojením medzi estetikou a funkčnosťou a dokážu okamžite pozdvihnúť váš domov. Moderné jednofarebné záclony a závesy alebo kúsky s jemným prírodným vzorom nájdete v našej ponuke. V odtieňoch od sivej, bielej až po fialovú alebo tmavomodrú. Okrem klasických závesov a záclon nájdete v ponuke nitkové záclony alebo jemné záclony s prvkom pavučina. Dotiahnite zariaďovanie domácnosti do posledného detailu. Inšpirujte sa v našom blogu a zistite ako oživiť svoj domov pomocou závesov.

Ak si zariaďujete obývačku a zatiaľ v nej máte len pohovku a konferenčný stolík, nevadí. Verte dlhé závesy jej pridajú na elegancii a pocite domáceho tepla. Krátke záclony využijete hlavne v kuchyni. Dĺžku záclon je možné upraviť. V ponuke nájdete aj pevné garniže doplnky a náradie k montáži.

101 výrobky
  101 výrobky

  Využitie závesov

  Úložné riešenie

  Chcete rýchlo, jednoducho a zároveň estetickým spôsobom schovať všetky svoje veci a neporiadok? Závesy môžu zakryť aj vizuálne rušivé prvky, ako sú televízne obrazovky alebo potrubie.

  Vytvorenie spálne v obývačke

  Potrebujete vytvoriť spaciu zónu v obývačke? Ak je miestnosť väčšia, nemal by to byť problém. Jednoducho zaveste závesy zo stropu a vytvorte tak novú "stenu". Vytvoríte tak útulný kútik pre vašu posteľ. Bonus: cez deň môžete jednoducho závesy zatiahnuť, ak sa vám nechce posteľ ustlať.

  Vytvorenie ďalšej zóny v miestnosti

  Závesy môžete tiež využiť pri vytvorení malej domácej pracovne, ktorú budete chcieť cez víkend schovať. Závesy pomôžu vytvoriť útulné zákutia, ktoré nemusíte úplne schovať. Stačí ich iba orámovať závesmi.