Veľké úložné boxy na záhradu

Úložné boxy do exteriéru predstavujú ideálne riešenie pre efektívne uskladnenie vecí na záhrade či terase. Úložný box udrží záhradné podušky čisté a suché počas celého roka. Poslúži však aj ako praktické riešenie, do ktorého môžete uskladniť aj akékoľvek iné veci. Sú vyrobené z odolných materiálov, ako je plast alebo tvrdé drevo, čo zabezpečuje ich odolnosť voči poveternostným podmienkam. V ponuke máme boxy, ktoré sú vodovzdorné a mrazuvzdorné, takže ich môžete mať vystavené vonku za každého počasia. Tieto multifunkčné boxy neobmedzujú svoje využitie len na úložný priestor. Mnohé z nich majú ergonomický dizajn, ktorý umožňuje využívať ich ako pohodlné lavice. S úložnými boxami do exteriéru získavate nielen organizovaný a čistý vonkajší priestor, ale aj štýlový prvok, ktorý spočíva v ich funkčnosti a estetike.

Úložný box na podušky je dokonalé riešenie

Ak si zakúpite dostatočne veľký box na podušky, rýchlo a jednoducho do neho odložíte aj hračky vašich detí a iné menšie predmety, ktoré potrebujete napríklad pri grilovaní s priateľmi.

V JYSKu nájdete široký sortiment boxov na podušky v rozličných veľkostiach a v rozličnom prevedení, napríklad umelý ratan, hliník, oceľ a plast. Takmer s istotou tu nájdete presne to, čo dokonale naplní vaše očakávania a potreby. Napríklad, box na podušky s kolieskami je ideálny pre tých, ktorí často presúvajú svoj nábytok.