Obliečky krémovej farby

Obľúbené obliečky špecialistky na nákup

Dvakrát do roka nám naša expertka na posteľnú bielizeň ,Kathrine Møller Vinther, predstavuje svoje obľúbené modely z našej širokej ponuky obliečok . „Tentoraz som pre vás vybrala dizajny s výraznou osobnosťou,“ hovorí Kathrine a pokračuje: „Každý z dizajnov vám pomôže prejaviť váš jedinečný štýl.“

Obliečky SELMA

„Pohodlie a pôžitok sú v centre pozornosti,“ hovorí Kathrine, keď začína opisovať jednu zo svojich obľúbených obliečok SELMA. „Toto je moderný a trendy, no zároveň známy pohľad na klasickú súpravu obliečok. Je vyrobená z pranej bavlny, ktorá jej dodáva krásny mäkký a zároveň luxusný vzhľad,“ pokračuje.

„SELMA je dostupná vo farbách svetlá kaki a tmavá piesková, ktoré dodajú vášmu domovu prírodný a nadčasový prvok. S detailom v podobe viazania, tieto obliečky vzdávajú hold klasike, ale sú vyrobené pre moderný domov,“ hovorí Kathrine.

Obliečky SELMA sú vyrobené zo 100 % bavlny. Majú certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100, čo znamená, že komponenty boli testované na škodlivé látky.

Obliečky
obliečky

Obliečky GRO

„Obliečka na vankúš GRO je súrodencom obliečok SELMA: Vyrobená z pranej  bavlny v rovnakej kvalite, táto obliečka na vankúš je tiež príjemne mäkká na dotyk a má moderný, trendy vzhľad,“ hovorí Kathrine.

„Farby GRO boli starostlivo vybrané a zladené s farbami SELMA, takže ich môžete kombinovať podľa vlastného uváženia – bez ohľadu na to, koľko vankúšov máte v spálni.“

GRO je vyrobená zo 100 % bavlny. Rovnako ako všetka posteľná bielizeň v JYSKu, aj obliečky na vankúše majú certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

Obliečky GRO

Obliečky LOVIS

„LOVIS obliečky majú dizajn s veľkou osobnosťou: Jasný a odvážny, no zároveň s nádychom pokoja. Ich farebný art deco dizajn s odtieňmi petrolejovej a hnedej farby z nich robia pútavý kúsok,“ hovorí Kathrine. „Zároveň sú ideálna voľba pre zákazníka, ktorý dbá na cenu a chce farebnú eleganciu a cenovú dostupnosť v jednom.“

LOVIS obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny a majú certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

obliečky
obliečky

NIKOLINE obliečky – drobné pastelové kvety

„Kvety a kvetinové vzory sú už nejaký čas obľúbené a NIKOLINE v tomto trende pokračuje,“ vysvetľuje Kathrine. „Malé pastelové kvietky vo svetlých fialových a žltých tónoch na pozadí jemnej, slnkom pobozkanej žltej dodávajú obliečkam teplý a rodinný nádych.“

NIKOLINE obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny a majú certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100.

obliečky
obliečky

Obliečky a plachty do každej domácnosti

V JYSKu nájdete široký sortiment posteľnej bielizne. Okrem tých, ktoré sú uvedené v tomto blogu, si môžete prezrieť ďalšie obliečky online na našom webe. Ak hľadáte sprievodcu alebo podrobnejšie informácie o všetkých typoch posteľnej bielizne a o tom, ako si vybrať riešenie na mieru pre váš domov, pozrite si nášho podrobného sprievodcu obliečkami.

Objaviť viac

Výber posteľového rámu: Komfort, štýl a úložné riešenia

Výber posteľového rámu: Komfort, štýl a úložné riešenia

Ako si vybrať posteľnú bielizeň?

Ako si vybrať posteľnú bielizeň?

Ako si vybrať správny typ matraca?

Ako si vybrať správny typ matraca?

Ako si vybrať vankúš na spanie?

Ako si vybrať vankúš na spanie?