Záhradný nábytok z dreva

Záhradné zostavy z dreva sú skvelou voľbou na akúkoľvek terasu či balkón. V JYSKu ich nájdete v kombinácii farieb biela, hnedá, čierna a prírodná. Ak hľadáte modernejší kúsok, zostavy s okrúhlym dreveným stolíkom určite vašu terasu oživia. Záhradný nábytok z JYSKu je vyrobený z certifikovaného dreva FSC, čo znamená, že drevo pochádza z udržateľného lesníctva a pri jeho ťažbe sa dodržiavajú prísne pravidlá. Pri výbere záhradného stola a stoličky nezabúdajte na pravidelnú údržbu, ktorú si tento materiál vyžaduje. Dôležité je nábytok pravidelne olejovať a chrániť ho pred vplyvmi počasia ochranným obalom. Prečítajte si o správnej údržbe viac v našom blogu, ako sa starať o takýto typ záhradného nábytku.

K záhradným stoličkám nesmú chýbať ani podušky, vďaka ktorým sa vám bude pohodlnejšie sedieť. Obstarajte si taktiež slnečník alebo slnečnú plachtu, ktorá vás počas príjemných teplých dní strávených na záhradne s priateľmi a rodinou ochráni pred neúprosným slnkom. 

36 výrobky
    36 výrobky

    Drevený záhradný nábytok – atraktívne klasické riešenie

    Drevený záhradný nábytok je vynikajúcim riešením, ako skrášliť akúkoľvek terasu či balkón. V predajniach JYSK môžete nájsť veľký výber záhradného nábytku vyrobeného z rozličných typov dreva.

    Náš záhradný nábytok z tvrdého dreva ponúka vysokú kvalitu a nízku cenu. Má škandinávsky dizajn, je robustný, mimoriadne kvalitný a atraktívny. Jednotlivé diely sú vhodné do akéhokoľvek typu počasia, musia byť ale ošetrené vhodným olejom.

    Veľká časť dreveného záhradného nábytku v JYSKu je vyrobená z FSC-certifikovaného dreva. To znamená, že drevo použité na výrobu týchto produktov pochádza zo zodpovedne spravovaných lesov.