VENZáhradný set VEN 4 os. s ležadlom čierna
Sedacia súprava:
Odporúčané výrobky
Relaxujte v maximálnom pohodlí so záhradným setom VEN. Tento čierny 4‑miestny set pozostáva z pohovky s ležadlom a kresla s pohodlnými poduškami a zo zladeného záhradného stolíka s doskou z tvrdého dreva FSC®.
Vlastnosti
- 4-miestny záhradný set: 3-miestna záhradná pohovka, 1 kreslo a 1 stolík
- Luxusné podušky: S odolným, štruktúrovane tkaným poťahom
- Obojstranná pohovka: Ležadlovú časť môžete umiestniť na ľavú alebo pravú stranu
- Olejovaná doska z tvrdého dreva FSC®: Kombinuje odolnosť a prirodzenú krásu
- Umelý ratan: Syntetické prútie odolné voči poveternostným vplyvom
- Oceľový rám: Robustný a odolný
- FSC® 100 %: Drevo a lesné materiály použité v tomto produkte pochádzajú zo zodpovedne obhospodarovaných lesov s certifikátom FSC®
4-miestny záhradný set
Záhradný set pozostáva z 3-miestnej záhradnej pohovky, 1 kresla a 1 záhradného stolíka. Zladený záhradný nábytok pohodlne usadí 4 osoby.
Luxusné podušky
Súčasťou sú luxusné podušky na sedadlo a operadlo, ktoré poskytujú veľké pohodlie. Podušky majú odolný, štruktúrovane tkaný poťah, ktorý je odolný voči opotrebovaniu. Keď podušky nepoužívate, odporúča sa ich skladovať vo vnútri, aby ste predĺžili ich životnosť a ochránili ich pred poveternostnými vplyvmi.
Obojstranná pohovka
Ležadlovú časť môžete umiestniť na ľavú alebo pravú stranu pohovky podľa toho, čo viac sedí do vášho vonkajšieho priestoru.
Olejovaná doska z tvrdého dreva FSC®
Záhradný stolík má dosku vyrobenú z olejovaného tvrdého dreva FSC®. Drevo je prirodzene odolné, trvácne a esteticky príťažlivé. Ošetrenie olejom chráni povrch a zvýrazňuje prirodzenú farbu dreva. Na zachovanie jeho vzhľadu a ochranu pred vlhkosťou sa odporúča pravidelné olejovanie.
Umelý ratan
Umelý ratan pozostáva z ľahkého syntetického prútia, ktoré poskytuje prirodzený vzhľad a zároveň nevyžaduje údržbu. Je odolný voči slnečnému žiareniu, vlhkosti a výkyvom teplôt.
Oceľový rám
Práškovo lakovaný oceľový rám je pevný, odolný a poskytuje dobrú stabilitu.
FSC® 100 %
Označenie FSC® zaručuje, že materiály použité v tomto produkte pochádzajú z lesov s certifikátom FSC® alebo iných kontrolovaných zdrojov. Výberom takýchto produktov podporujete ochranu svetových lesov.
Špecifikácie
| Sedacia súprava | 3-miestna pohovka s ležadlom, 1 kreslo, 1 stôl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozmery po zložení | Šírka: 178 cm, Výška: 75 cm, Hĺbka: 69/140 cm, Výška sedadla: 43, Obojstranný: Áno |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Operadlo: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. |
| Typ | 3-miestna pohovka s ležadlom |
| Stoličky | |
| Rozmery po zložení | Šírka: 66, Výška: 75 cm, Hĺbka: 68 cm, Výška sedadla: 43 |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Operadlo: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. |
| Výška opierky na ruky | 60 cm |
| Stôl | |
| Rozmery po zložení | Šírka: 56, Dĺžka: 93 cm, Výška: 43 cm |
| Materiál | Konštrukcia: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. |
| Výška stolu - od podlahy k najnižšiemu okraju | 41 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 76/65 cm, Dĺžka: 174/69 cm, Výška: 36,5/36 cm |
| Hmotnosť | 36,5/16,6 kg |
| Farba | Čierna |
| Osoby | 4 |
| Obsahuje | Luxusná poduška s odolným, štruktúrovane tkaným poťahom. |
| Úprava | Ošetrené olejom, Práškové lakovanie |
| Vybavenie | Na pohovke možno otočiť strany |
| Vankúš | |
| Sedacia poduška | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretánová pena/100 % polyester, vlákno, Hustota peny: 23 kg/m³, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: 30 °C, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Vždy prať s rovnakými farbami, Pred praním zatvorte zips, Umývateľný poťah |
| Bedrový vankúš | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100 % polyesterové vlákno, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: Nie, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Škvrny sa dajú čistiť vodou |
| Max. záťaž | 440 kg |
| Testované do | 440 kg |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | FSC® 100% |
| Starostlivosť | Ošetrujte olejom na drevo podľa priložených inštrukcií. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Billig, og bører preg av det.
Var slitsom å montere. konstruksjonen bærer preg av ikke å skulle være veldig solid/varig. Vekten på seter bæres direkte av et antall små bolter/skruer. Dette var jo billig, og bærer preg av det.
Meno: Jo
Leuke set
Geweldige set, alleen in elkaar zetten was nog een klus
Meno: Loungeset
Leuke tuinset
Leuke set voor dit geld. Goede en duidelijke beschrijving van montage, netjes verpakt, goed genummerd en voldoende schroeven en gereedschap zit erbij
Meno: Olga
Loungeset Ven
Leuke set voor dat geld. Monteren is simpel. Jammer dat er geen passende hoes erbij leverbaar is.
Meno: Kooijman
Buena compra
Satisfecho con la Compra. Buen material y precio asequible
Meno: Fernando
Rossz elemeket kuldtek
Marcius 3-an rendeltem. Tobb mint egy het volt, mire megerkezett, es a dobozban rossz elemek voltak, ezert nem lehetett osszerakni. Azota is varok a hozza illo elemekre...
Meno: Richard
Lounge Set
Die Lounge sieht super aus. Ausreichend Platz für 4 Personen.
Meno: Kleinschmit
Schnelle Lieferung
Das Produkt wurde pünktlich geliefert und die Qualität ist Spitze!
Meno: Beate
Set canapea gradina
Se putea mai bine
Meno: Dan
Dårlig kvalitet
Da jeg skulle montere sofaen var ryggen ødelagt, så jeg måtte reklamere på den. Fikk kjapt svar men det tok 3 uker å få delen… mye lengre tid enn de sa det skulle ta. Når jeg omsider fikk delen og skulle montere ferdig sofaen var «klippsene» som er til å feste lounge delen for stor / for slapp, så loungedelen henger ikke skikkelig på. Alt i alt et dårlig produkt fra en dårlig butikk.
Meno: Martin Larsen
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

