BEDSTEDRozkladacia pohovka BEDSTED s ležadlom pravá sivá
Odporúčané výrobky
3-miestna pohovka s poťahom a ležadlom smerujúcim doprava. Sedadlo s taštičkovými pružinami a penovým čalúnením. Operadlo s penovou výplňou. S úložným priestorom. Po rozložení 150x195 cm. Š229 x V86 x H86/203 cm
Špecifikácie
| Typ | 3-miestna rozkladacia pohovka s ležadlom |
|---|---|
| Osoby | 3 |
| Materiál | Pena, LVL, MDF doska je vyrobená z pevných, tenko rezaných drevených vlákien, zlepených pod vysokým tlakom. |
| Materiál | Sedadlo: Pena, LVL, MDF doska je vyrobená z pevných, tenko rezaných drevených vlákien, zlepených pod vysokým tlakom. MDF doska je vyrobená z pevných, tenko rezaných drevených vlákien, zlepených pod vysokým tlakom. MDF doska je vyrobená z pevných, tenko rezaných drevených vlákien, zlepených pod vysokým tlakom. MDF doska je vyrobená z pevných, tenko rezaných drevených vlákien, zlepených pod vysokým tlakom. |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 25/25 kg/m³ |
| Operadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 25 kg/m³ |
| Ležadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 25/25 kg/m³ |
| Náplň | 100 % polyester, Pena |
| Farba | Sivá |
| Vybavenie | Nemôže sa otočiť, S úložným priestorom |
| Ležadlo | Smeruje doprava |
| Typ pružín | Každá taštičková pružina je chránená látkovou taštičkou, ktorá poskytuje flexibilný matrac, zvyšuje odolnosť a znižuje hluk. |
| Počet pružín/m² | 158 |
| Rozmery zmontované | Šírka: 229 cm, Výška: 86 cm, Hĺbka: 86/203 cm |
| Výška sedadla | 45 |
| Plocha na spanie | Šírka: 150 cm, Dĺžka: 195 cm |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 89 cm, Dĺžka: 202 cm, Výška: 47 cm |
| Hmotnosť | 126 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Počet balení | 4 |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Všetky materiály na báze lesa použité vo výrobkoch s týmto označením pochádzajú z lesov, ktoré boli kontrolované nezávislou treťou stranou, aby sa potvrdilo, že sú spravované podľa prísnych sociálnych a environmentálnych štandardov FSC®. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Úložný priestor | Pod ležadlom |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Súper voľba
So zakúpenou pohovkou som nadmieru spokojná. Je pohodlná, praktická a hlavne rozmerovo vyhovujúca, nakoľko takýto rozmer bol problém zakúpiť.
Meno: Helena
Slaapbank
Na een jaar al helemaal gescheurd qua stof erg jammer
Meno: Naomi
Huono ostos
Sohva on pari vuotta vanha, sohvan jouset rikki/irronneet useammasta kohdasta varsinkin divaaniosassa. Kerran saatu vaihtopala eri kohtaan mikä oli myös rikki mennyt perus istumisesta. Sohvan tyynyt menettävät muotonsa helposti ja lytistyvät.
Meno: Jupe
Dårlig kvalitet
Efter 1 år er komforten helt i bund. Skummet i puderne rykker sig så man begynder at kunne mærke fjedrene eller træet. Den er på ingen måde pengene værd, heller ikke på tilbud.
Meno: Kristina jensen
Хубав диван
Качествен материал и лесно сглобяване! Доволни сме!
Meno: Т. Стоянова
Odlicen izdelek
Zelel bi samo, da se mi izstavi nov račun, kateri je izdan na 16.01.2026, izdelek pa sem prejel 30.01.2026, da ne bom imel morebitnih težav, v kolikor bi zelel uveljavljati garancijo. Hvala za razumevanje in lepo pozdrav Boštjan Klenovšek
Meno: Boštjan
Bedsted
Sen var skön någranveckor. Har haft den mindre än ett år. Man kan ta tag i fjädrarna. Sitter en skiva i hörnet som man får upp i rumpan om man sätter sig där. Helt nedsutten. Ska lämna tillbaka den så.fort jag hittar en annan.
Meno: Jörgen Å
Mye for pengene på tilbud
Mye for pengene på tilbud. Litt hard å sitte i men regner med den blir bedre etterhvert. Bør ha ekstra puter i ryggen skal man sitte godt i den. Ikke prøvd som seng enda. Hjørne putene passer ikke 100%
Meno: Odd Arild
Surkea
Tämän vuodesohvan osto oli suurin erehdys, mitä olemme huonekaluostoksilla tehneet. Istuinosa meni surkeaan kuntoon lyhyessä ajassa. Saimme varaosan, joka oli vielä huonompi, ja nyt meillä alle vuoden vanha sohva, jonka jouset törröttävät ja joka käytännössä on istumiskelvoton. Emme myöskään saaneet edes palautettua sitä. En suosittele kenellekään tämän ostamista. Jos voisin, antaisin nolla tähteä.
Meno: Petri
Gyenge minőségű szivacs
A szivacs és a huzat nagyon gyenge minőség egy hónap utan már kiült, a huzat ezert nem veszes gyűrött rajta. A támla kemény kenyelmetlen. Kinai gyártmány, nagyon látszik a terméken, pl. velby kanapéhoz hasonlítva.
Meno: Viktor
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
