Rozkladacie pohovky a váľandy ako praktické riešenie

Rozkladacie pohovky predstavujú flexibilné riešenie, ktoré vám pomôže optimálne využiť priestor u vás doma. V menších interiéroch ich využijete nielen na sedenie ale aj na spánok. Ponúkajú tiež ideálnu možnosť do izieb pre hostí, detských izieb alebo študentských bytov.

Nájdete u nás klasické pohovky v sivých a čiernych farbách ale aj moderné v odvážnejších farbách, ako napríklad zelenej, oranžovej či modrej. Okrem rozkladacieho gauča si môžete vybrať aj zo štýlových váľand alebo sa môžete poobzerať aj po rohových pohovkách. K pohovke sa skvele hodia pohodlné kreslá, ktoré nájdete v ponuke v neutrálnej sivej, čiernej ale aj zelenej a modrej. Ak siahnete po sedačke v tmavších farbách, nezabudnite pridať zopár farebnejších ozdobných vankúšov alebo deky, ktoré spravia z pohovky ešte pohodlnejšie miesto.

Zistite, ako si vybrať správnu pohovku alebo ako sa dajú použiť rozkladacie pohovky.

 

Rozťahovacie pohovky a rohové sedačky

V JYSKu si určite vyberiete tú pravú zo širokej ponuky pohoviek v rozličných prevedeniach, veľkostiach a materiáloch. Poťahy sú dostupné v prevedení odolný polyester, bavlna, mikrovlákno a iné materiály.

Ak máte dostatok priestoru, vyberte si rohovú sedačku, ktorá v noci ponúka veľkorysé miesto na spanie. Ak sú vaše priestory stiesnené, máme pre vás menší, dvojmiestny gauč. Nezáleží na tom, v akej ste situácii, možnosti sú takmer neobmedzené a voľba je na vás.  Pohovka nielenže je nosný prvok väčšiny obývačiek, je to obyčajne aj najväčší kus nábytku a investujeme do nej nemalé zdroje. Pred výberom pohovky nezabudnite zvážiť rozmery miestnosti kam pôjde a rozmery samotnej pohovky. Ak ste tí šťastní a priestor pre vás nie je žiaden problém, kúpte si veľkorysú 3-miestnu alebo veľkú rohovú pohovku, z ktorej bude mať radosť celá rodina. Keď sa rozhodujete, kam si dať pohovku, zohľadnite orientáciu a veľkosť izby. Dôležité sú aj okná a dopad slnečného svetla. Neodporúča sa mať pohovku na mieste, kde priamo dopadajú slnečné lúče, pretože žiarenie pôsobí na materiál a farby, ktoré o niečo rýchlejšie blednú.