JYSK teraz af v Kazachstane

24.07.2024

Expanzia JYSKu nazadržateľne pokračuje. A teraz je možné nájsť predajňu JYSK s výbornými ponukami aj v ďalekom Kazachstane – jednej z bývalých sovietských republík.

26. augusta otvoril JYSK svoju prvú predajňu v Kazachstane, v republike s 19 miliónmi obyvateľov.

Všetko naznačuje tomu, že aj v tejto krajine bude JYSK koncept priaznivo prijatý. Koordinátor franchisingu pre JYSK, Frederik Kroun, hovorí, že kazachstanci prijali sortiment a aj výhodné ponuky veľmi dobre. Predajňa sa nachádza vo veľkom nákupnom centre v bývalom hlavnom meste krajiny v Alma Ate s počtom obyvateľov 1,5 mil. V krajine je plánované otvorenie viacerých predajní.

JYSK v Kazachstane je založený na franchisingu. Je 24 krajinou v ktorej sa JYSK nachádza. V priebehu niekoľkých týždňov pribudnú krajiny číslo 25 a 26 a to Holandsko a Slovensko.

JYSK má predajne v Dánsku, Nórsku, Švédsku, Fínsku, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, švajčiarsku, na Islande, v Kanade, Grónsku, Fajerských ostrovoch, Gruzínsku, Estónsku, Lotyšsku, Litve, na Ukrajine, v Rusku, Španielsku, Kosove, Bulharsku a teraz aj v Kazachstane.

Ďaľšie informácie poskytne:
Riaditeľ oddelenia komunikácie  Kim Nøhr Skibsted alebo koordinátor franchisingu Frederik Kroun, tel. 89 39 75 00.