VONSILDPohovka VONSILD 3-miestna elektricky polohovacia svetlosivá
Odporúčané výrobky
Špecifikácie
| Typ | 3-miestna pohovka |
|---|---|
| Osoby | 3 |
| Materiál | Pena, Preglejka, Polyester, Oceľ |
| Materiál | Sedadlo: Pena, Polyester, Operadlo: Pena, Polyester, Opierky rúk: Pena, Preglejka, Polyester, Nohy: Oceľ |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: PU (polyurethan), Hustota peny: 28 kg/m³ |
| Operadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: PU (polyurethan), Hustota peny: 28 kg/m³ |
| Opierka | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyester, Hustota peny: 180g kg/m³ |
| Náplň | 100 % polyester, 100 % polyesterové vlákno |
| Farba | Svetlosivá |
| Funkcia | Vstavaná opierka na nohy, Mechanizmus pre plynulé naklápanie |
| Typ pružín | Každá taštičková pružina je chránená látkovou taštičkou, ktorá poskytuje flexibilný matrac, zvyšuje odolnosť a znižuje hluk. |
| Počet pružín/m² | 147 |
| Rozmery zmontované | Šírka: 195 cm, Výška: 87-110 cm, Hĺbka: 97-164 cm |
| Výška sedadla | 50 |
| Hĺbka sedadla | 55 |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 80 cm, Dĺžka: 71 cm, Výška: 195 cm |
| Hmotnosť | 85 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Všetky materiály na báze lesa použité vo výrobkoch s týmto označením pochádzajú z lesov, ktoré boli kontrolované nezávislou treťou stranou, aby sa potvrdilo, že sú spravované podľa prísnych sociálnych a environmentálnych štandardov FSC®. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
nog steeds heerlijke zit....(slaap)bank
Na een half jaar nog steeds tevreden. Mijn zitting is ietsje ingezakt, kan zomaar met mijn gewicht te maken hebben...., want de zitting van de vrouw is ok. Aanrader!!!
Meno: jaap
Kanapa
Kanapa sprawdza się doskonale. Jestem zadowolona z zakupu.
Meno: Bożena
Avkopplande och skön soffa
Soffan är riktigt skön och det bästa är givetvis alla olika lägen som man kan ställa in beroende på stunden du själv önskar njuta i.
Meno: Taina
Elektrischer Sofa - sehr bequem!
Ein hochwertiges elektrisches Sofa bietet einen hohen Sitz- und Liegekomfort, ruhige und langlebige Motoren und angenehme Polsterhärte. Das Sofa lässt sich einfach aufbauen (auch alleine, ohne Hilfe möglich), aber auch das auseinanderbauen ganz easy. Sind umgezogen und als Einzelteile war sogar der Transport kein Problem. Jedesmal drauf zu liegen, versetzt einen sofort in Schlafmodus ^_^ Kann ich absolut Weiterempfehlen! Liebes JYSK Team... bitte dieses Modell / Sofa dauerhaft im Sortiment behalten :)
Meno: S. G.
Carol Daysh
Me encanta el sofá. Es tan cómodo y muy facil de extender y cerrar. El vendedor en la tienda me ayudó mucho.
Meno: Carol
Kjempe god sofa
Behagelig i stoffet, digg at den er elektrisk. Kan legge setene ganske så langt bakover. Lett å montere.
Meno: Marianne
Tolles Sofa
Ich kann diese Relaxsofa nur jedem ans Herz der wert legt aus schlichte Eleganz. Mit dem gewissen extra. Wir haben im Angebot gleich zwei drei Sitzer und ein Sessel genommen.
Meno: Peter
Sofá
Encomenda cancelada.
Meno: Jorge
Josune
Sofa 3 plazas. Viene sin montar pero el montaje es muy facil. Es mjybcomodo y los 2 asientos laterales se mueven. Buena compra.
Meno: Josune
Tolles Sofa
Wir haben zwei davon gekauft. Wir waren überrascht wie einfach man das zusammen bauen konnte. Echt klasse
Meno: Ellen Schülke
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.


