Posteľové rámy do každej spálne

Posteľ je pravdepodobne kus nábytku, na ktorom trávime najviac času, pretože na nej odpočívame a naberáme nové sily každú noc. Dizajn a pohodlie sa musia spojiť a vzájomne dopĺňať. V ponuke nájdete, kovové, drevené aj čalúnené posteľové rámy. Môžete si vybrať napríklad model s klasickým čelom a rámom alebo model bez čela, s modernejším a minimalistickejším vzhľadom. Ponúkame tiež posteľové rámy s kovovým rámom alebo postele s úložným priestorom. Tie sa budú hodiť najmä do domácností, kde je málo úložného priestoru. Môžete do nich uložiť napríklad náhradné obliečky, deky alebo vankúše. Ak hľadáte vysokú posteľ, pozrite si našu ponuku kontinentálnych postelí

Posteľové rámy ponúkame v rozmeroch: 90x200, 140x200, 160x200 a 180x200.

Posteľové rámy

V JYSKu nájdete postele v širokej škále štýlov. Môžete si vybrať napríklad model s klasicky rámom bez čela alebo čalúnený rám s čelom v škandinávskom štýle. Vložením matraca do pekného rámu vytvoríte vzhľad, aký sa vám páči.

Pri kupovaní novej postele je jedným z dôležitých kritérií správna veľkosť rámu. Závisí od veľkosti matraca, ktorý už máte alebo od veľkosti matraca, ktorý si plánujete zakúpiť.

V detskej izbe ušetríte priestor, ak siahnete po peknej poschodovej posteli s úložným priestorom.