Plážové ležadlá

Pohodlné plážové ležadlo by nemalo chýbať na žiadnej záhrade a terase. V ponuke nájdete drevené, kovové i hliníkové ležadlo na terasu alebo k bazénu. Stačí si len vybrať to, ktoré spĺňa vaše požiadavky. Skombinujte záhradné lehátka so sedacou zostavou a vytvorte si útulné miesto, kde si ľahnete, oddýchnete a užijete leto. Ležadlá nájdete v klasickej čiernej a sivej farbe ale aj aj v modernej krémovej farbe. Na ležadle si užijete pohodlie počas teplých letných večerov. Využijete ho nielen na záhrade ale aj terase či väčšom balkóne.

Pre optimálne pohodlie skúste pridať na špeciálnu záhradnú podušku. Záhradné podušky presne sedia na ležadlá a poskytujú mäkké, teplé a pohodlné sedenie. Prikúpiť si môžete aj deky, aby vašim hosťom nebola počas letných večerov zima.

Lehátko na terasu ponúka optimálny relax

Existuje niečo príjemnejšie ako ľahnúť si a vychutnať si slnečné lúče s dobrou knihou a chladným nápojom v ruke? Leto je obdobie oddychu – je čas zahodiť starosti a užívať si život. Lehátka na opaľovanie z JYSKu vám pomôžu oddýchnuť si a na chvíľu zabudnúť na každodenné starosti.