FEJENSENGÚložný box na podušky FEJENSENG Š128xV59xH54 čierna
Úložný box na podušky z vodovzdorného plastu s UV ochranou (85 % recyklovaný). S úchytom. Mrazuvzdorný. Š128 x V59 x H54 cm
| Rozmery zmontované | Šírka: 128 cm, Výška: 59 cm, Hĺbka: 54 cm, Liter: 350 L |
|---|---|
| Rozmery nezmontované | Šírka: 132 cm, Dĺžka: 56 cm, Výška: 18 cm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Materiál | |
| Konštrukcia | Polypropylén (85 % recyklovaný) |
| Strany | Polypropylén (85 % recyklovaný) |
| Povrch | Polypropylén (85 % recyklovaný) |
| Vnútorné rozmery | Šírka:126 cm,Dĺžka:52 cm,Výška:58 |
| Vybavenie | Mrazuvzdorný, Rúčka, UV ochrana, Nepremokavý |
| Farba | Čierna |
| Bez údržby | Áno |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Nevyžaduje údržbu. Čistite vodou a mydlom. |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pret bun/ calitate
Este o cutie foarte robusta. Am cumparat o perna lunga pentru scaun pliabil de la Jysk si acum o folosim si pe post de bancuta. Montajul a mers foarte usor
Meno: Annamaria
Rommel
Kussenbox is makkelijk in elkaar te zetten maar als je de box vult met kussens en er komt een beetje druk op de zijkant springt de box open. Kan goed zijn om speelgoed op te bergen, maar voor tuinkussens is hij niet stevig genoeg. Let er ook op dat je sommige onderdelen bijna niet meer uit elkaar krijgt en dus zeer moeilijk te retourneren is.
Meno: Yasmine
Stevig en waterdicht
Stevige box. Makkelijk in elkaar te zetten en beschermd goed
Meno: Martin
Best outdoor storage box
Great product, easy to assemble, good instruction and it is waterproof. I highly recommend.
Meno: Madalina Preda
Impeccable
Bon rapport qualité prix. Montage facile et rapide, la solidité me semble correct. Avoir avec le temps, car il va rester dehors en permanence Pour le moment correspond à mes attentes.
Meno: picard60
Fin kasse, lett å montere
En pen og praktisk kasse. Jeg kjøpte to til balkongen, funker fint. Monterte begge på få minutter. Bra kjøp.
Meno: jørgen gulvik
Stevig tuinbox
Makkelijk in elkaar te zetten, gebruiksaanwijzing zat helemaal verstopt. Je moet wel goed zoeken, maar dan is het wel klik en klaar
Meno: Nancy
Bra förvaring
Denna låda fungerar bra till många olika ändamål: dynlåda, samla återvinning eller uteleksaker.
Meno: Gunilla
Væsentlig mangel
Låget mangler en anordning, så låget kan låses eller blot holdes sikkert lukket med resten af hyndekassen. Kæmpe brøler da låget let flyver op pga. vind. Ellers fin og let at samle.
Meno: Jan
Hyndeboks
Godt tilfreds
Meno: Lene kondrup
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
