KRAGEVIGOdkladací stolík KRAGEVIG Ø50xV50 tvrdé drevo
Odporúčané výrobky
| Rozmery zmontované | Priemer: 50 cm, Výška: 50 cm |
|---|---|
| Rozmery nezmontované | Šírka: 50 cm, Dĺžka: 50 cm, Výška: 33,5 cm |
| Hmotnosť | 5,5 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Masívna akácia, Doska stola: Masívna akácia, Nohy: Masívna akácia |
| Krytky na nohy | Polyetylén |
| Tvar | Okrúhle |
| Úprava | Ošetrené olejom |
| Farba | Prírodná |
| Vybavenie | Možno uložiť na balkón. |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Všetky materiály na báze lesa použité vo výrobkoch s týmto označením pochádzajú z lesov, ktoré boli kontrolované nezávislou treťou stranou, aby sa potvrdilo, že sú spravované podľa prísnych sociálnych a environmentálnych štandardov FSC®. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Starostlivosť | Ošetrujte olejom na drevo podľa priložených inštrukcií. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolik
Może być ładnie się prezentuje
Meno: Maja
Diseño precioso
Diseño precioso, tamaño pequeñito para una decoración fina y elegante. Fácil montaje y la calidad de la madera parece muy buena. ME ENCANTA !
Meno: Ana Belén
Tafeltje
Super mooi,stevig tafeltje . Blij met aankoop
Meno: J
Mooie bijzettafel
Prima bijzettafel maar in het zakje met bouten en moeren om het in elkaar te zetten zat in zakje D geen ringetjes maar hetzelfde als vakje C. Gelukkig hadden we zelf nog wat ringetjes want anders kan je weer terug naar de winkel.
Meno: Marjolijne
Stolik
Super. Stabilny , ładnie wygląda.
Meno: Lidka
Sehr hochwertig
Wirkt sehr hochwertig, schön und bequem. Kann nur weiterempfehlen.
Meno: Maciek
Flot bord
Virkelig fint lille bord. Passer perfekt til loungestol.
Meno: Jeanette Gosvig
Nöjd!
Fint och stabilt bord
Meno: Helena
Mooie bijzet tafel
Bijzet tafel is erg mooi. Past bij mijn eettafel welke ik ook eerder bij de Jysk heb gekocht. Erg tevreden.
Meno: Ninska
Sivupöydät terassille
Kauniit ja vähän tilaa vievät sivupöydät ovat ihanat käytössä.
Meno: Tiina Autio
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
