VONGEPolohovacie kreslo VONGE čierna
Odporúčané výrobky
Polohovacie kreslo z hliníka a textilénu. Plynulé naklápanie operadla a podnožky. Vrátane luxusných podušiek s odolným štruktúrovane tkaným poťahom. Š70 x D107 x V83 cm
Špecifikácie
| Rozmery zmontované | Šírka: 70 cm, Výška: 107 cm, Hĺbka: 83 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 43 |
| Výška opierky na ruky | 59 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 95 cm, Dĺžka: 75 cm, Výška: 115 cm |
| Hmotnosť | 14,6 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. Textilén je odolná sieťovina tkaná z poplastovanej polyesterovej priadze. To poskytuje bezúdržbovú, stálofarebnú látku, ktorá rýchlo schne a ľahko sa čistí. Textilén je odolná sieťovina tkaná z poplastovanej polyesterovej priadze. To poskytuje bezúdržbovú, stálofarebnú látku, ktorá rýchlo schne a ľahko sa čistí. Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Vankúš | |
| Sedacia poduška | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretánová pena/100 % polyester, vlákno, Hustota peny: 25 kg/m³, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: 30 °C, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Vždy prať s rovnakými farbami, Pred praním zatvorte zips, Umývateľný poťah |
| Bedrový vankúš | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100 % polyesterové vlákno, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: 30 °C, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Vždy prať s rovnakými farbami, Pred praním zatvorte zips, Umývateľný poťah |
| Funkcia | Vysoké operadlo, Hydraulický piest, Plynulé naklápanie operadla a podnožky |
| Úprava | Práškový lak ochraňuje kov pred opotrebením a hrdzou. Práškové lakovanie je proces nanášania ochrannej vrstvy sfarbeného laku na kov. |
| Farba | Čierna |
| Testované do | 110 kg |
| Obsahuje | Luxusná poduška s odolným štruktúrovane tkaným poťahom |
| Bez údržby | Áno |
| Info o montáži | Zmontované |
| Starostlivosť | Nevyžaduje údržbu. Čistite vodou a mydlom. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Polohovacie kreslo
Je pohodlné ľahká manipulácia
Meno: Slávka
Polohovatelne kreslo
Super pohodlne
Meno: Maria
Polohovacie kreslo Vonge
Top
Meno: Iveta Kulandova
Geweldige stoel
Als je eenmaal in je stoel zit wil je niet meer opstaan,zo heerlijk zit hij
Meno: Irene de Soet
stol
Bästa stolen jag haft, bred, stabil, tjocka och mjuka kuddar. Lätt värt sitt pris även om de är lite dyra. Plus är att man slipper montera dem.
Meno: Linda
Otroligt skön!
Otroligt skön fåtölj till ett bra pris. Här kommer jag sitta ofta i sommar med en bok o en kopp kaffe. Mycket fåtölj för pengarna jämfört med andra modeller jag kollat på innan!
Meno: Kicki Å
Zeer mooie tuinstoelen.
Uiterst tevreden over deze mooie stevige tuinstoelen. Comfortabele dikke zitkussens. Fijn dat je kunt kiezen om te zitten of te liggen.
Meno: Wilma
Comfortabele standenstoel
Dit was wat ik zocht voor op mijn terras. Een heel comfortabele stoel, die er goed uitziet en perfect past bij mijn nieuwe loungeset.
Meno: Bruno
Loungestol
Veldig fornøyd med stolene så langt. Flott farge og lette å flytte på. Veldig god service.!!
Meno: Irene
Vonge loungestol
Kan absolutt anbefale alle produktene fra Vonge serien. Ikke ruster de og behagelig å sitte i. Gode puter også.
Meno: Bengt Sannes
O značke
JUTLANDIA - Škandinávsky nábytok do exteriéru
Zažite pohodlné leto vďaka kvalitným záhradným výrobkom značky JUTLANDIA®, ktoré v sebe spájajú moderný dizajn s funkčnosťou za atraktívne ceny.
Či už si zariaďujete slnečné miesto na záhrade, presúvate pohodlie obývačky na terasu alebo vytvárate mestskú záhradku na balkóne, značka JUTLANDIA má pre vás to správne riešenie. V sortimente nájdete výrobky s klasickým dizajnom, ako aj sezónne hity, to všetko v škandinávskom štýle.
Veľká časť záhradného nábytku značky JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka tiež ponúka drevený záhradný nábytok s certifikátom FSC®. To znamená, že použité drevo pochádza z overených lesníckych zdrojov s dodržaním vhodných podmienok pre prírodu, zvieratá a ľudí.
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.


