Jedálenské stoly do každého interiéru

Jedálenský stôl môže slúžiť na mnoho účelov, od obedovania cez pracovanie až po písanie úloh. Vyberte si preto stôl pri ktorom sa budete cítiť pohodlne. Či už máte jedáleň zariadenú v modernom, rustikálnom alebo klasickom štýle, z nášho sortimentu si určite vyberiete. V ponuke nájdete stoly okrúhle aj klasické obdĺžnikové stoly väčších aj menších rozmerov z rôznych materiálov v kombinácii dreva a kovu.

Zakúpiť si tiež môžete prídavné dosky, ktoré predstavujú jednoduché riešenie ak potrebujete pri stole extra miesto. Ak si stále neviete rozhodnúť, aký jedálenský stôl zakúpiť, prečítajte si náš blog, kde vám poradíme s jeho výberom.

52 výrobkov
    52 výrobkov

    Jedálenské stoly

    Ako si vybrať ten správny jedálenský stôl

    Jedálenský stôl väčšinou stojí v strede jedálne alebo kuchyne spojenej s obývačkou a poskytuje priestor, kde môže rodina tráviť veľa času. Jedálenský stôl často využívame hneď niekoľkými spôsobmi – na jedenie, prácu alebo písanie úloh. Keď si vyberáte nový jedálenský stôl, mali by ste mať preto na mysli všetky aktivity, na ktoré ho budete využívať. Ak máte nedostatok miesta v miestnosti, vybrať si môžete menšie stoly alebo okrúhle. Nezabudnite ani na materiál, ktorý je dôležitý z hľadiska údržby. Na výber máte stoly s vrchnou doskou z laminátu, sklenenou doskou alebo vrchnou doskou z melamínu. Všetko sú to materiály, ktoré sa ľahko čistia. Ak si vyberiete stôl z masívneho dreva či kovu, budete si musieť dať väčší pozor na škrabance.