RAUMAZáhradný stôl RAUMA Š90xD140 tmavá piesková
Záhradný stôl s doskou z tvrdeného skla v tmavej pieskovej farbe. Zladený rám a nohy z práškovo lakovanej ocele. Š90 x D140 x V74 cm
Špecifikácie
| Rozmery zmontované | Šírka: 90 cm, Dĺžka: 140 cm, Výška: 74 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k najnižšiemu okraju | 71 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 142 cm, Dĺžka: 88 cm, Výška: 9 cm |
| Hmotnosť | 25,7 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Doska stola: Tvrdené sklo, Nohy: Oceľ |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Úprava | Práškový lak ochraňuje kov pred opotrebením a hrdzou. Práškové lakovanie je proces nanášania ochrannej vrstvy sfarbeného laku na kov. |
| Farba | Tmavá piesková |
| Bez údržby | Áno |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Nevyžaduje údržbu. Čistite vodou a mydlom. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Kerti asztal.
Tökéletes.
Meno: Andrea
Prachtige tafel
Prachtige tafel, komt overeen met de foto’s en gemakkelijk te monteren. Enige nadeel is dat 1 van de poten geen schroefdraad had. Gelukkig heb ik een handige man die dit heeft opgelost, maar anders is dit wel een uitdaging
Meno: Sanne
Terrassebord
Supert bord. Skar 10 cm av bena, så ble det super bord å ha stående ute til sofahjørne. …og billig.
Meno: Bjørn
Table de jardin
Tres belle table ,design Super qualité
Meno: Sophie
tavolo rauma
molto bello, solo presenta dei segni sul piano, tipo cerchietti , che si vedono controluce, probabilmente sono nella parte interna del vetro, perchè non vanno via in nessun modo. Comunque un po' delicato nella pulizia
Meno: nadia
Tuintafel
Een mooie tafel. Is makkelijk in elkaar te zetten. Wel jammer dat er her en der beschadigingen te zien zijn. Er zijn verschillende "kekjes" op de bovenkant van de tafel te zien. Hopelijk gaat dit niet beginnen roesten op lange termijn.
Meno: Bc
RAUMA
Najrađe bih Vam poslala sliku stola koji krasi moju terasu! Predivan!
Meno: Katarina Krajina
Flot stabilt havebord
Er super glad for vores nye havebord, det er flot og meget stabilt, så nu kan det godt blive sommer
Meno: IRENE
Tuintafel rauma
Prachtige tafel Makkelijk in elkaar te zetten hele luxe uitstraling. Erg blij mee
Meno: Moniek
Flot bord
Nem at samle, flot udseende og god pris
Meno: Lucia
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

