LYSTRUPRozkladacia pohovka LYSTRUP 2-miestna tmavosivý poťah
Odporúčané výrobky
Špecifikácie
| Typ | 2-miestna rozkladacia pohovka |
|---|---|
| Materiál | LVL, PP (polypropylen), Preglejka, Polyester, PUR pena, Masívny kaučuk, Oceľ |
| Materiál | Sedadlo: LVL, PP (polypropylen), Preglejka, Polyester, PUR pena, Oceľ, Operadlo: LVL, PP (polypropylen), Polyester, PUR pena, Oceľ, Opierky rúk: Preglejka, Polyester, PUR pena, Nohy: Masívny kaučuk |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 45/20 kg/m³ |
| Opierka | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 16/20 kg/m³ |
| Rozkladacia časť | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 45/20 kg/m³ |
| Farba | Tmavosivá |
| Vybavenie | Bez úložného priestoru |
| Rozmery zmontované | Šírka: 165 cm, Výška: 85 cm, Hĺbka: 97 cm |
| Výška sedadla | 48 |
| Hĺbka sedadla | 61 |
| Plocha na spanie | Šírka: 141 cm, Dĺžka: 195 cm |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 117 cm, Dĺžka: 142 cm, Výška: 70 cm |
| Hmotnosť | 71 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Max. nosnosť lôžka | 220 kg |
| Počet balení | 2 |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Produkty s týmto označením sú vyrobené zo zmesi materiálov z lesov certifikovaných podľa FSC®, recyklovaných materiálov a/alebo FSC kontrolovaného dreva. Aj keď kontrolované drevo nepochádza z lesov certifikovaných FSC, znižuje riziko materiálov pochádzajúcich z neprijateľných zdrojov. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Lystrup soffa.
En mycket fin soffa. Den är exakt som bilderna visar. Färgen stämmer också. Lätt att montera. Beskrivning mycket bra. Jag är reumatiker men klarar lätt att dra upp sängen så att den blir bäddbar. Kan rekommendera den.
Meno: Marie-Louise
Perfect
Geen verbetering nodig. Is goed stevig, makkelijk in elkaar te zetten. Heel makkelijk naar bed te krijgen. Het bed is ook stevig. Op het hoofdeind kun je gewoon rechtop zitten als je nog tv wilt kijken bijv. Zakt dan niets door maar blijft stevig voelen. Nooit gedacht dat ik zo een mooie bank met een zeer redelijke prijs zou kunnen aanschaffen. Er lijkt aan alles gedacht bij deze bank.
Meno: Nelleke
sedačka
jednoduché sestavení
Meno: Blanka
Bäddsoffan
Smidigt med hemleverans. Lättförståelig instruktion Snyggt blev det i rummet
Meno: Rose-Mari Kangert
Firme y bueno
Buenos materiales
Meno: Juan David
Низька якість дивану
Диван виготовлений неакуратно: оббивка в одному місці прикріплена криво. Загалом вигляд охайний, окрім цього нюансу. Але знизу видно, що все прикріплено скобами дуже хаотично та неохайно. І це ще не найбільший недолік. Диван має дуже сильний запах клею чи тирсоплити з якої зроблений. Стоїть уже тиждень у кімнаті, але запах досі не вивітрився. Дуже сподіваюся, що з часом це мине і що ці випари не є шкідливими.
Meno: Наталія
Divano letto
Divano letto consigliato, è più bello dal vivo che in foto. Ottimo materiali. Un pó dura la seduta ma come letto è comodo e veloce da aprire.
Meno: Daniela
Диван
Задоволена. Рекомендую.
Meno: Ірина
Nu recomand
Canapeaua arată conform fotografiilor, însă calitatea lasă mult de dorit. La prețul plătit mă așteptam la o construcție mai solidă, chiar și pentru un model de dimensiuni reduse. Șezutul este inconfortabil, cu vată neuniform distribuită în interior, ceea ce creează zone incomode și denivelate. În plus, cadrul a venit lovit și ușor, semn că transportul a fost gestionat neglijent. Nu recomand această canapea nici măcar pentru utilizare ocazională, chiar dacă intenția mea era să o folosesc la birou doar 2–3 ori pe lună.
Meno: Robert
Optisch tolle Couch aber...
...die Couch riecht leider nach Monaten immer noch sehr stark. Sie steht bei uns im Kinderzimmer, leider habe ich deshalb kein gutes Gefühl. Optisch und von der Sitzeigenschaft kann ich nichts negatives sagen.
Meno: Julia
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
