Detská veľkosť

V JYSKu ponúkame obliečky pre deti v širokej škále vzorov a motívov, čo znamená, že určite nájdete bielizeň, ktorá bude vyhovovať vkusu a záujmom vášho dieťaťa. Chlapci často obľubujú modrú, čiernu a zelenú farbu, ako aj motívy s autami, pirátmi a futbalovými klubmi, zatiaľ čo dievčatá zvyčajne obľubujú ružové a fialové odtiene a motívy so zvieratami, srdiečkami a princeznami. Niekedy je opak pravdou. No či už je vaše dieťa na rozprávky alebo futbal, v JYSKu vždy nájdete tú pravú posteľnú bielizeň pre svoje dieťa.

Všetky lôžkoviny od spoločnosti JYSK nesú označenie zdravotného a ekologického certifikátu Oeko-Tex a môžu sa prať v práčke.

2 výrobky
    2 výrobky

    Obliečky do postieľky

    Naši deti pre nás znamenajú celý svet a chceme pre ne len to najlepšie. Preto si dávame záležať na vybavení detskej postieľky. Okrem kvalitnej postele, matraca a paplónu zohráva kľúčovú úlohu z tohto hľadiska detská posteľná bielizeň, ale rovnako dôležité sú aj ostatné doplnky, ktoré vytvárajú požadovanú atmosféru.

    Detská posteľná bielizeň je skvelým darčekom na krstiny alebo narodeniny. Detské obliečky sa musia často prať, preto je vhodné mať viac súprav detskej posteľnej bielizne. Inými slovami, môžete si byť istí, že darovaná detská posteľná bielizeň nájde v detskej izbe uplatnenie.

    Všetky detské obliečky od spoločnosti JYSK sa dajú prať v práčke a nesú označenie zdravotného a ekologického certifikátu Oeko-Tex.