GJENDETUNGAplusZáťažový paplón 7 kg GJENDETUNGA 135x200
Špecifikácie
| Druh/typ | Ťažký paplón |
|---|---|
| Typ náplne | Paplón z umelého vlákna |
| Rozmery | Šírka: 135 cm, Dĺžka: 200 cm |
| Typ paplóna | Klasický paplón |
| Hmotnosť náplne | 6409 g |
| Náplň | Vďaka malému rozmeru a hladkému povrchu sú sklenené guľôčky tichou výplňou, ktorá sa jednoducho prispôsobí vášmu pohybu. Výplň z polyesterových vlákien zaisťuje izoláciu. Náplň je rozdelená do sekcií pre zaistenie rovnomerného tlaku. |
| Celková váha | 7000 g |
| TOG (UK) | 6 |
| Poťah | 100 % bavlna |
| Konštrukcia | Prešívanie do štvorcov |
| Farba | Svetlosivá |
| Pranie | Nie |
| Bielenie | Nebieľte |
| Sušenie v sušičke | Nesušiť v sušičke |
| Žehlenie | Nežehliť |
| Suché a mokré čistenie | Nečistite chemicky |
| Údržba | Odporúča sa vetrať a natriasať. Nevyklepávať a nevysávať |
| Lem | Farba: Svetlosivá, Materiál: 100 % bavlna, Tvar: Stužkový lem |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá zložka je testovaná nezávislými inštitútmi OEKO-TEX® a spĺňa prísne limity pre škodlivé látky. |
| Balenie | Úložná taška |
| Kvalita | PLUS |
| Schopnosť izolácie | TEPLÝ |
| Záruka | záruka 5 rokov |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Záťažový paplón
Paplón je pre mňa veľmi ťažký, je chladivý, možno v letnom období ho využijem, ale v zime určite nie, neviem pod ním spať, je mi zima pod ním.
Meno: Anna
Záťažový paplón
S paplonom som veľmi spokojná, splnil moje očakávanie. Výborne sa pod ním spí.
Meno: Ľubica Čmiková
Splnila ocakavania
Perina posobi ukludnujuco kedze cloveka akoby pritlaci k posteli svojou vahou a dava pocit ochrany. Urcite odporucam.
Meno: Simona
Prijemny
Spánok pod ním je iný, aj v teplých letných dňoch nie je pod ním teplo, guľôčky pri pohybe nie je počuť a nevytvárajú sa miesta bez guliciek a navodzuje taky väčší pocit bezpečia
Meno: KATE
Good Product
Despite the weight my daughter sleeps deeper and longer.
Meno: Jean-Pierre
Kołdra obciążeniowa 7kg Gjendetunga
Super jakość , lekka i bardzo pomaga w wyciszeniu i lepszym zaśnięciu już przy pierwszych użyciach.
Meno: Julia
Kołdra obciążeniowa 7kg Gjendentunga
Super jakość kołdry. Nie za ciężka,nie za lekka. Idealna na każdą porę roku w adekwatnych warunkach. Daje poczucie komfortu i otulenia (przytulenia) za pomocą głębokiego nacisku. Po użytkowaniu kulki się lekko przesuwają,więc trzeba „ strzepać” sobie kołdrę :)
Meno: Julia
Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju
Ne znam sta bih rekla. Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju. Lepo izgleda, prijatno je tezak. Jedino sto sam ja pre njega pocela da se uspavljujem grleci neki jastuk/jastuke, i onda to nije dobra kombinacija sa ovim jorganom [jorgan treba da mene obgrli, ali jastuci smetaju u tome...]. Tako da ne mogu da sasvim procenim sam proizvod. Ali jorgan definitivno daje prijatan osecaj tezine, kao nekad "bakini teski jorgani". Treba voditi racuna da je to "single" jorgan, dakle nije za dvoje i sirina je "ogranicena"... Takodje, kako je doslo prolece - postalo mi je vruce ispod njega pa sam ga zamenila pre neki dan sa obicnim tankim jorganom.
Meno: MILICA
Сплю як удав
Коли отримувала в магазині був скепсіс, бо я його не бачила попередьно, запитала, чи можна повернути потім, звісно можна, але після першої та другої ночі я розумію, що таке спокійно спати. Якщо мерзнете, кладіть зверху одіяло, а на теплу погоду взагалі супер. Розслаблююча дія, тіло окутане спокоєм. Я дуже задоволена. Думаю, що треба ще таке мати. І ще лайфхак, він іде у чохлі, можна займатися силовими тренуваннями, бо він має циліндричну форму. Я його несла в руках, це таке собі круте кардіо)))))))) та і вдома тепер маю такий гаджет)))))
Meno: Олена
Ковдра
Чудова, задоволена. Гарна якість .
Meno: Катерина
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

