Šatníková skriňa do spálne

Úložného priestoru nie je nikdy dosť a priestranná skriňa je základ. Do šatníkovej skrine viete uložiť množstvo oblečenia ale zároveň ho budete mať jednotne rozdelené a uložené. V ponuke nájdete veľké trojdverové skrine so zásuvkami a zrkadlom ale aj menšie šatníkové skrine bez zrkadla. Niektoré šatníkové skrine majú klasické otváracie dvere, iné sú vybavené posuvnými dverami. Do menších izieb odporúčame skrine s posuvnými dverami, ktoré zaberú menej miesta. Do detskej alebo menšej študentskej izby sa môže hodiť napríklad jednoduchá biela šatníková skriňa s dvomi dverami. V ponuke nájdete šatníkové skrine v bielej, tmavohnedej alebo bledohnedej farbe. K niektorým skriniam si môžete dokúpiť nadstavec, zásuvkový diel alebo police a zväčšiť tak množstvo úložného priestoru.

66 výrobkov
    66 výrobkov

    Široký výber šatníkových skríň v JYSKu

    Udržať poriadok v šatníku je často obrovskou výzvou, ale so správnym systémom je to hračka.

    Trik spočíva vo výbere šatníkovej skrine, ktorá presne spĺňa vaše požiadavky, takže môžete vytvoriť dostatočný priestor pre vaše tričká a svetre. Súčasne, šatník musí zodpovedať vášmu preferovanému štýlu. Čo hovoríte na minimalistický vzhľad? Alebo uprednostňujete viac klasiku?

    V JYSKu máme pre vás široký sortiment šatníkových skríň v rozličných štýloch, veľkostiach a tvaroch. V predajniach nájdete aj rozličné príslušenstvo. Môžete si napríklad zakúpiť zásuvku navyše, ak potrebujete ďalší priestor na ponožky alebo iné malé predmety.