LANGESANDSpací vak LANGESAND Š75xD220 kaki
Zostaňte v noci v teple a pohodlí so spacím vakom LANGESAND. Tento letný spací vak má tvar kukly pre uchovanie tepla a obojsmerný zips pre ventiláciu. Zaisťuje dobrý komfort pri teplote od 2 °C do 7 °C. Rozmer 75 x 220 cm
Vlastnosti
- Komfortná teplota: +2 °C až +7 °C
- Extrémna teplota: 0 °C
- Výplň: Výplň z polyesterových vlákien (72 % recyklované)
- Hmotnosť: 1200 g
- Tvar kukly: Udržiava teplo
- Obojsmerný zips: Dá sa otvoriť z oboch koncov pre lepší prístup alebo vetranie
- Vrátane obalu: Jednoduché skladovanie a preprava spacieho vaku
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testované na škodlivé látky
Komfortná teplota a extrémna teplota
Spací vak LANGESAND je navrhnutý tak, aby poskytoval najlepšie teplo a pohodlie pri teplotách od +2 °C do +7 °C. Je ho možné používať pri teplotách do 0 °C.
Výplň a hmotnosť
Spací vak má izolačnú výplň z polyesterového vlákna (72 % recyklované), 300 g/m². S celkovou hmotnosťou 1200 g sa spací vak ľahko prenáša.
Tvar kukly
Tento spací vak má tvar kukly, ktorý je širší na ramenách a užší na nohách. Užší strih pomáha udržiavať teplo vo vnútri spacieho vaku.
Obojsmerný zips
Praktický obojsmerný zips umožňuje otváranie spacieho vaku z oboch koncov. Môžete ho otvoriť v hornej časti pre lepší prístup alebo v spodnej časti pre vetranie.
Vrátane obalu
Súčasťou balenia je praktický vak, ktorý umožňuje kompaktné zabalenie spacieho vaku pre ľahké skladovanie a prepravu.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Tento spací vak nesie označenie OEKO-TEX® STANDARD 100, čo znamená, že bol dôkladne testovaný a spĺňa tak vysoké bezpečnostné štandardy.
| Tvar | Múmia |
|---|---|
| Rozmery | Šírka: 75 cm, Dĺžka: 220 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 22 cm, Dĺžka: 36 cm, Výška: 22 cm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Vlastnosti | Obojsmerný zips |
| Vrátane | Obal |
| Vnútorná látka | 100% polyester |
| Vonkajšia látka | 100% polyester |
| Náplň | 100 % polyester (72 % recyklovaný) |
| Hmotnosť náplne | 300 g/m². |
| Celková hmotnosť | 1200 g |
| Komfortná teplota | Od: +2 °C, Do: +7 °C |
| Extrémna teplota | 0 °C |
| Pranie | 30 °C |
| Žehlenie | * Možno žehliť pri nižšej teplote (max. 110ºC) |
| Bielenie | Nebieľte |
| Sušenie v sušičke | Nesušiť v sušičke |
| Farba | Kaki |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Gutes preiswertes Produkt
Würde ich wieder kaufen
Meno: Christian David
Υπνόσακος
Άνετος και ζεστός
Meno: Αγαθή
Fest dobry
Mega dobry śpiwór, w tej cenie petarda. Polecam
Meno: Mateusz
Perfect
Echt geweldig niet te warm en niet te koud en het is erg knus
Meno: Ruben
Plastic
Voelt van binnen heel plastic achtig en daardoor erg plakkerig van binnen.
Meno: DK
Opinia
Spałem w nim na dworze przy temperaturze 5 stopni Celsjusza i było naprawdę ciepło i wygodnie
Meno: Krzysztof
God ift prise
Ikke en sovepose til de kolde nætter men god til sommerbehov i telt
Meno: Multhe
Varm & skön
Önskar attt den gick att öppna i botten också, men för en budgetsovsäck fungerade den riktigt bra under sommarnätterna.
Meno: Maria Ulrika
Bra budgetval
Väldigt tjock och fluffig i förhållande till vikt. Man får med andra ord mycket värme för det lilla den väger. Sett i förhållande till det låga priset gör det denna sovsäcken till ett bra budgetval. Det enda negativa är fodret på insidan som känns plastigt och som kanske kan ansamla kondens.
Meno: Lennie
Tökéletes szín, anyag, ajándék volt gyermekemnek, neki nagyon tetszett.
Gyors, pontos, tökéletes szállítás, fizetési lehetőség volt.
Meno: Dedené Kerekes Éva
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

