Praktické nafukovacie matrace

Nafukovacie matrace sú praktickým riešením mnohých situácií. Či už kempujete alebo máte na návšteve hostí, nafukovacia karimatka či matrac predstavuje skvelé riešenie. V JYSKu ponúkame jednolôžkové aj dvojlôžkové nafukovacie postele. Nafukovacie matrace sa jednoducho prenášajú a po použití ich zbalíte, aby vám v domácnosti neprekážali.  V ponuke nájdete tiež nafukovací vankúš, ktorý bude skvelým spoločníkom najmä počas cestovania. Je malý a spratný a tak sa zmestí aj do menších priestorov. Môžete ho využiť nielen ako vankúš, ale aj ako sedaciu podušku.

Vyberte si aj medzi našimi nafukovacími pumpami a ušetrite si tak starosti. V ponuke máme nožné aj ručné pumpy, ktoré vám pomôžu ku správnemu a rýchlemu nafúknutiu matraca.

21 výrobkov
    21 výrobkov

    Nafukovacie postele, karimatky a podložky na cvičenie

    Ponúkame samostatné, zväčšené a dvojité matrace. Niektoré nafukovacie postele sú vybavené zabudovanou elektrickou pumpou. Ak si chcete kúpiť nafukovačku na spanie bez zabudovanej elektrickej pumpy, máme pre vás samozrejme aj kompatibilnú samostatnú pumpu. V JYSKu nájdete širokú ponuku modelov, vrátane nožných púmp, ručných púmp a elektrických púmp. Pumpy sú malé a ľahké a tak ich jednoducho môžete vziať so sebou kamkoľvek potrebujete.