Trampolíny pre deti i dospelých

Trampolína je zábavný spôsob, ako kombinovať pohyb a radosť. V ponuke máme klasickú alebo prízemnú trampolínu a tiež ochranné siete na trampolínu a rebrík. Takýto rebrík uľahčuje vstup a výstup z vyvýšeného povrchu. Ochranná sieť dodáva väčšiu istotu počas skákania. Pre tých, ktorí uprednostňujú prízemnejšiu alternatívu, existujú prízemné trampolíny, ktoré sa nachádzajú bližšie k zemi. Tieto trampolíny sú vhodné pre deti aj dospelých, ktorí si chcú vychutnať skákanie bez výškových rozdielov. Výber správnej trampolíny závisí na preferenciách a potrebách každej rodiny, no jedno je isté – skákanie na trampolíne je nekonečná zábava pre všetkých.

Prečítajte si našich 8 tipov a praktických rád, ako sa postarať o bezpečnosť detskej trampolíny. Vďaka nim znížite riziko zranenia na minimum a vaše ratolesti sa budú môcť aktívne zabávať do sýtosti.
 

4 výrobkov
    4 výrobkov

    Trampolíny a aktívny oddych

    Vždy, keď je pekné počasie, láka nás to von. Je čas postaviť sa z pohovky, vyjsť von a precvičiť si svaly. Trampolíny pre deti podporujú aktívnu hru a v súčasnosti sú medzi deťmi i večne mladými obrovským hitom. Deti si môžu schuti zaskákať, zasmiať alebo sa len tak prevaľovať. Samozrejme, je pri tom nevyhnutné myslieť aj na bezpečnosť. V ponuke JYSKu nájdete aj ochranné siete na trampolínu a rebríky.