Štýlové záhradné stoličky

Máte menší balkón alebo priestrannú terasu či záhradu? Stačia vám dve plastové stoličky na balkón alebo štyri polohovacie kreslá z umelého ratanu k veľkému záhradnému stolu? U nás si vyberiete typ aj materiál. Vyberte si z pohodlných plastových stoličiek, polohovacích kresiel, drevených alebo kovových stoličiek s výpletom z umelého ratanu či relaxačných ležadiel a kempingových stoličiek. 

Väčšina nášho nábytku vyžaduje len minimálnu údržbu, je mimoriadne odolná a môže byť celoročne ponechaná v exteriéri. Prečítajte si viac o jednotlivých materiáloch tu.

K novej záhradnej stoličke si vyberte aj záhradnú podušku tzv. podsedák, aby ste mali dokonalé pohodlie. Pozrite si aj našu ponuku záhradných stolov alebo lavíc a vytvorte si tak vysnívané vonkajšie posedenie.  Ak si stále neviete vybrať zo širokého sortimentu, prečítajte si náš blog, kde nájdete návod ako si vybrať správnu záhradnú stoličku pre váš balkón alebo záhradu.

63 výrobkov
  63 výrobkov

  Kov/prútie

  Pohodlne sa posaďte na novú záhradnú lavičku

  Počas teplých letných dní mnohí z nás využívajú záhradu ako ďalšiu obývaciu miestnosť. Z hľadiska pohodlia je veľmi dôležité, aby bol váš záhradný nábytok vždy v dokonalom stave. Ak prišiel čas na zakúpenie nových záhradných stoličiek, v JYSKu nájdete široký sortiment. Záhradné stoličky sú dostupné v rozličných veľkostiach a materiáloch. V ponuke nájdete napríklad stoličky vyrobené z FSC®-certifikovaného tvrdého dreva, syntetického dreva, hliníka, umelého ratanu, plastu a ocele. 

  Bez ohľadu na to, či hľadáte plastovú stoličku, kreslo, klasickú drevenú stoličku, záhradnú lavičku alebo detskú stoličku, ste v JYSKu na správnom mieste. Samozrejme, môžete si zakúpiť zostavy záhradného nábytku, ktorých súčasťou sú stoličky a stôl v rovnakom prevedení.

  Namiesto kresla si môžete vybrať záhradnú lavicu, akú zvykli mávať ľudia na priedomí. Možno takú drevenú lavicu mali aj vaši starí rodičia.