Menšie záhradné sety

Nezáleží na tom, aký veľký je váš vonkajší priestor. S menšími záhradnými setmi z JYSKu si užijete oddych aj v menších priestoroch. Vyrobené z kvalitných materiálov ako drevo, umelý ratan a kov, tieto sety sú nielen pevné a odolné voči poveternostným podmienkam, ale aj štýlové a elegantné. Okrem toho môžete doplniť váš záhradný kútik o krásne umelé rastliny, lampáše a podušky, ktoré dodajú vašej exteriérovej zostave útulný a prírodný vzhľad. Niektoré stoličky sú navyše skladacie alebo stohovateľné, čo znamená, že sa jednoducho premiestňujú a skladujú podľa vašich potrieb. 

18 výrobkov
    18 výrobkov

    Kaviarenský nábytok – flexibilné riešenie

    Kaviarenský stolík so stoličkami vám pomôže vytvoriť dokonalé, príjemné a útulné sedenie. Kaviarenské zostavy sa ľahko presúvajú, a preto si môžete vychutnať slnečné alebo tienisté zákutia vašej záhrady v ktorejkoľvek hodine. Kompaktná skladacia kaviarenská zostava je tiež ideálnym riešením pre dokonalé využitie vášho balkónu.

    V predajniach JYSK môžete nájsť široký sortiment balkónového nábytku s rozličným dizajnom, farbou, kvalitou a materiálmi. Väčšina stoličiek je stohovateľná alebo sklápateľná pre jednoduchšie skladovanie.

    Svoj balkónový nábytok môžete ozvlášniť pomocou záhradných podušiek