LARVIKLARVIK D150 stôl + 4 LARVIK polohovacie kreslo sivá
Rozmery:
Typ:
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | FSC® 100% |
|---|---|
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Špecifikácie - Záhradný stôl LARVIK Š90xD150 sivá
| Rozmery zmontované | Šírka: 90 cm, Dĺžka: 150 cm, Výška: 74 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k najnižšiemu okraju | 71 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 93 cm, Dĺžka: 154 cm, Výška: 9 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Úprava | Durasint® je zafarbený, 4-vrstvový práškový náter na kov, ktorý chráni pred opotrebovaním a hrdzou. Vďaka náteru sa stáva kov nenáročným na údržbu a odolným voči poveternostným vplyvom. Povrch zanecháva stálofarebný a odolný voči poškriabaniu. |
| Farba | Sivá |
| Bez údržby | Áno |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Nevyžaduje údržbu. Čistite vodou a mydlom. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Špecifikácie - Polohovacie kreslo LARVIK sivá
| Rozmery zmontované | Šírka: 56 cm, Výška: 112 cm, Hĺbka: 70 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 44 |
| Výška opierky na ruky | 66 cm |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. Hliník je ľahký a elegantný materiál, ktorý nehrdzavie. Nevyžaduje údržbu, stačí ho iba utrieť vlhkou handričkou. |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Funkcia | 5 polôh, Skladacia |
| Úprava | Durasint® je zafarbený, 4-vrstvový práškový náter na kov, ktorý chráni pred opotrebovaním a hrdzou. Vďaka náteru sa stáva kov nenáročným na údržbu a odolným voči poveternostným vplyvom. Povrch zanecháva stálofarebný a odolný voči poškriabaniu. |
| Farba | Sivá |
| Testované do | 110 kg |
| Info o montáži | Zmontované |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Všetky materiály na báze lesa použité vo výrobkoch s týmto označením pochádzajú z lesov, ktoré boli kontrolované nezávislou treťou stranou, aby sa potvrdilo, že sú spravované podľa prísnych sociálnych a environmentálnych štandardov FSC®. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Starostlivosť | Ošetrujte olejom na drevo podľa priložených inštrukcií. |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
zahradne-zostavy
Spokojnost
Meno: M*
Stôl
Kladne hodnotim tento stôl,je pri ňom jednoducha montaž,ľahka udržba,je stabilní a velmi dobre sa pri ňom sedi.
Meno: Robert Tlsty
Veľká spokojnosť.
S touto zostavou som nadmieru spokojný, máme ju od minulého roka. Je odolná voči počasiu, ľahko sa udržiava (bezúdržbová). Polohovacie kreslá sú pohodlné. K dokonalosti chýba len odkladacia doska pod stolom.
Meno: Miro
Larvik
Kvalitne prevedenie, elegantný vzhľad
Meno: Hannah
super
Super dovolen
Meno: Dimitar
Zakupiłem ten zestaw ...
i jestem mega zadowolony!! Unikatowy wygląd, wyróżnia go spośród innych mebli ogrodowych. Prezencja i styl warta każdej złotówki!! Uroku pewnie doda w podobnym kolorze parasol, który zamierzam dzisiaj zakupić.
Meno: Piotr K.
Solidny produkt
Jakość wykonania kompletu jest bez zarzutu. Drewno w połączeniu z metalem prezentuje się znakomicie a możliwość regulowania oparcia zwiększa komfort użytkowania. Warto dodać, że krzesła bardzo łatwo się przechowuje, ponieważ można je złożyć tak że zajmują mało miejsca.
Meno: Elżbieta
Stůl LARVIK 150 cm+ 4 křesla
Moderní design, stabilní, velice příjemné posezení v polohovacím křesle
Meno: Hanka
solidność i elegancja
Komptet prezentuje sie doskonale, przede wszytskim jest solidnie wykonany. Jego design jest unikatowy, inny niż większośc dostępnych mebli ogrodowych. Jakość warta tej ceny.
Meno: Iza
Tartós és sokoldalú
A teraszunkra kerestünk kert garnitúrát, amely alkalmas akár egy nyári étkezéshez, de akár napozáshoz is megfelel, és az időjárásnak ellenáll. Néztünk műrattan garnitúrát, de a műanyag időjárással szembeni ellenállóságáról nem voltunk meggyőződve. Ezért eset a választás a LARVIK szettre (és nem a kézilabda csapat miatt) tekintettel arra, hogy anyaga (alumínium és acél) az időjárásnak ellenálló, és ha a hosszú évek múltán a korrózió következtében rozsdafoltok megjelennének, még mindig lehet egy festéssel újjá varázsolni. A székekből az állítható háttámlájút választottuk, így egyben napozóágyként is funkcionálhat, nincs szükség külön napozóágyra. A szék fa karfája pedig igényes és barátságos megjelenést ad a kerti garnitúrának. Ha valaki kerti garnitúrát szeretne vásárolni ajánlom számára a tartósság és sokoldalúság miatt.
Meno: Weszely Tamás
JUTLANDIA - Škandinávsky nábytok do exteriéru
Zažite pohodlné leto vďaka kvalitným záhradným výrobkom značky JUTLANDIA®, ktoré v sebe spájajú moderný dizajn s funkčnosťou za atraktívne ceny.
Či už si zariaďujete slnečné miesto na záhrade, presúvate pohodlie obývačky na terasu alebo vytvárate mestskú záhradku na balkóne, značka JUTLANDIA má pre vás to správne riešenie. V sortimente nájdete výrobky s klasickým dizajnom, ako aj sezónne hity, to všetko v škandinávskom štýle.
Veľká časť záhradného nábytku značky JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka tiež ponúka drevený záhradný nábytok s certifikátom FSC®. To znamená, že použité drevo pochádza z overených lesníckych zdrojov s dodržaním vhodných podmienok pre prírodu, zvieratá a ľudí.
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
