AGERMOSEZáhradný set AGERMOSE 6 os. prírodná
Odporúčané výrobky
Oddýchnite si vo svojom vonkajšom priestore so záhradným setom AGERMOSE. Táto 6-miestna súprava pozostáva z rohovej pohovky s pohodlnými poduškami a zladeného záhradného stolíka s doskou z umelého dreva.
Vlastnosti
- 6-miestny záhradný set: 6-miestna záhradná pohovka a 1 stôl
- Luxusné podušky: S odolným, štruktúrovane tkaným poťahom
- Vrchná doska stola z umelého dreva: Prírodný vzhľad dreva, nevyžaduje údržbu
- Umelý ratan: Syntetický ratan odolný voči poveternostným vplyvom
- Oceľový rám: Robustný a odolný
- Poťah možno prať: Poťah vankúša je snímateľný a možno ho prať pri teplote 30 °C
6-miestny záhradný set
Sedacia súprava pozostáva z 6-miestnej pohovky a 1 stolíka. Zladený záhradný nábytok pohodlne usadí 6 osôb.
Luxusné podušky
Súčasťou sú luxusné podušky na sedadlo a operadlo, ktoré vám umožnia pohodlne sa usadiť a relaxovať. Podušky majú odolný poťah so štruktúrovanou tkaninou, vďaka ktorému sú odolné voči opotrebovaniu. Keď podušky nepoužívate, skladujte ich vo vnútri, aby ste ich ochránili pred poveternostnými vplyvmi a predĺžili ich životnosť.
Vrchná doska stola z umelého dreva
Záhradný stôl má dosku z umelého dreva. Má vzhľad a textúru prírodného dreva bez potreby údržby. Je vyrobený z plastu, ako je polystyrén, ktorý je odolným materiálom. Umelé drevo je odolné voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že odolá slnečnému žiareniu, vlhkosti a zmenám teploty. Neumiestňujte sklenené predmety na umelé drevo počas priameho slnka, pretože to môže spôsobiť spálenie a zmenu farby.
Umelý ratan
Umelý ratan pozostáva z ľahkého syntetického prútia, ktoré poskytuje prirodzený vzhľad a zároveň nevyžaduje údržbu. Umelý ratan je odolný voči poveternostným vplyvom, čo znamená, že odolá slnečnému žiareniu, vlhkosti a zmenám teploty.
Oceľový rám
Práškovo lakovaný oceľový rám je pevný a odolný. Hmotnosť oceľového rámu zaisťuje dobrú stabilitu.
Poťah možno prať
Podušky majú poťah na zips, ktorý sa dá ľahko zložiť a vyprať v pračke pri teplote 30 °C, aby zostal svieži a čistý. Výplň podušiek sa nedá prať.
| Sedacia súprava | 1 rohová pohovka, 1 stôl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozmery po zložení | Šírka: 239 cm, Výška: 73 cm, Hĺbka: 181 cm, Výška sedadla: 39, Obojstranný: Nie |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Operadlo: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. |
| Typ | Rohová pohovka |
| Stôl | |
| Rozmery po zložení | Šírka: 74, Dĺžka: 145 cm, Výška: 67 cm |
| Materiál | Konštrukcia: Umelý ratan je typ ľahkého, umelého prútia. Je trvanlivý, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Umelé drevo je bezúdržbový syntetický materiál, s prirodzene vyzerajúcou štruktúrou dreva. Je vyrobený z plastov, ako je polystyrén, ktorý tvorí materiál odolný voči poveternostným vplyvom. Je chránený proti UV žiareniu, čo zabezpečuje stálofarebný povrch. |
| Výška stolu - od podlahy k najnižšiemu okraju | 63 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylén |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 66/70/77 cm, Dĺžka: 164/162/148 cm, Výška: 46/17/6 cm |
| Hmotnosť | 38,5/19/16 kg |
| Farba | Prírodná |
| Osoby | 6 |
| Obsahuje | Luxusná poduška s odolným, štruktúrovane tkaným poťahom. |
| Úprava | Práškové lakovanie |
| Vybavenie | Na pohovke nemožno otočiť strany |
| Vankúš | |
| Sedacia poduška | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretánová pena/100 % polyester, vlákno, Hustota peny: 22 kg/m³, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: 30 °C, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Vždy prať s rovnakými farbami, Pred praním zatvorte zips, Umývateľný poťah |
| Bedrový vankúš | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100 % polyesterové vlákno, Vnútorná vložka: Polypropylén (textil), Pranie: 30 °C, Bielenie: Nebieľte, Sušenie v sušičke: Nesušiť v sušičke, Žehlenie: Nežehliť, Chemické čistenie: Nečistite chemicky, Inštrukcie: Vždy prať s rovnakými farbami, Pred praním zatvorte zips, Umývateľný poťah |
| Max. záťaž | 660 kg |
| Testované do | 660 kg |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Umyte vodou a jemným mydlom |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Použitie | Do exteriéru |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Terasové sedenie
Elegantné, krásne a pohodlné sedenie, moja terasa sa zmenila na vonkajšiu obývačku. Jednoduché zostavenie za pomoci dvoch ľudí.
Meno: Elena
Záhradné sedenie
Po prečítaní recenzií som sa obávala zakúpiť výrobok, ale predsa som to urobila a môžem potvrdiť, že sedenie je veľmi pekne, pohodlné, kvalitné prevedené a ľahko sa montuje presne podľa návodu, odporúčam
Meno: Ivanka
Agermose utemöbel recension
Agermose utemöbel är mycket prisvärd och snygg.
Meno: Laila
Foarte bine.
Comod și ușor de întreținut.
Meno: Calciu Maria
Produs de slaba calitate
Desi coltarul este la interior , intr-o terasa acoperita unde nu bate soarele, dupa nici 3 ani , s-a exfoliat/crapat . Total dezamagita
Meno: Mihaela
Inte de bekvämaste dynorna, men helt ok kvalité för prisklassen
Köpte denna grupp förra säsongen, har används flitigt dagligen från vår till höst. Stått ute oskyddad över vintern och tycker inte den blivit nämnvärt sliten av detta. Toppen med tvättbara överdrag. Själva dynorna är ganska tunna och tyget är väldigt glatt så de glider lite, men när båda dynorna ligger på plats så håller de sig hyfsat stilla. Motsvarar förväntningar för den låga prislappen.
Meno: Kim
Fint gruppe
Veldig fint gruppe, god bruksavisnning
Meno: Juan
Agermose soffa
Fin soffa men riktigt dålig passform vid montering. Vet inte om vi fått ett dåligt exemplar eller om fler är såna….
Meno: Camilla
Dålig kvalite
Fick som ersättningsvara. Rottingen lossade på sittluckan efter någon månad.
Meno: Frank
Lounge sæt
Fantastisk
Meno: Lone Haumann
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

