RADSTRUPBalkónový stolík RADSTRUP Ø60 čierna
Okrúhly balkónový stolík s doskou z tvrdeného skla a čiernymi nohami z ocele s práškovým nástrekom. Ø60 x V70 cm
| Rozmery zmontované | Priemer: 60 cm, Výška: 70 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k najnižšiemu okraju | 66 cm |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 63 cm, Dĺžka: 66 cm, Výška: 7 cm |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Materiál | Konštrukcia: Oceľ, Doska stola: Tvrdené sklo, Nohy: Oceľ |
| Krytky na nohy | Polyetylén |
| Tvar | Okrúhle |
| Úprava | Práškový lak ochraňuje kov pred opotrebením a hrdzou. Práškové lakovanie je proces nanášania ochrannej vrstvy sfarbeného laku na kov. |
| Farba | Čierna |
| Vybavenie | Možno uložiť na balkón. |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Starostlivosť | Umyte vodou a jemným mydlom |
| Úložný priestor | Počas zimných mesiacov skladujte v interiéri |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stol
Paradny,konštrukcia farba,nastaviteľné nožičky a dostatočná veľkosť
Meno: Nika
parádny stolík
stolík kvalitného vyhotovenia, vhodný na balkon alebo terasu
Meno: Julia
Veľmi pohodlný stolík
Veľmi pohodlný stolík. Na balkón ideálny.
Meno: Svitlana
Stolík
je skladný, estetický a praktický
Meno: EVA
Megvagyok teljesen elégedve
Könnyü szerelés, gyors kiszolgálás, a célt ellájta, otthonos lett az erkélyünk
Meno: Krecsmárik Anna
Nice little garden table
Easy to assemble and looks even better than on the picture. Online order was easy and delivery fast. Thank you!
Meno: Anne
Măsuță de cafea!
Exact ca in poză ,recomand!
Meno: Somesan Florica
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crna ArticleNo. 3725109
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crni, dobar za ove novce!
Meno: Villa Obad Neum
Cafe bord
Lille fint café bord, nemt at samle.
Meno: Hanne
Ok stol
Stol je lijep,dosta čvrst,ali istina je da nije baš lako zavrnuti šarafe s imbus ključem jer nema dovoljno mjesta za okretanje,ali sve u svemu ide. Ja sam stavila istovremeno svečetiri noge,pa sam tek naknadno čitala uputstvo:) Možda je bolje staviti dvije noge nasuprot,učvrstiti ali ne do kraja pa onda druge dvije. Uglavnom moj stol se klatio na sve strane,nije pomogao kolut na kraju nogu za ravnanje. Riješila sam to tako što sam kupila gumene čepove za cijevi promjera 24 mm, ali neka budu malo duzi,cca 3-4 cm i nataknula na svaku nogu jedan,sad je čvrst kao stijena i izgleda top: D
Meno: Ljubica
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.

