Koberce a behúne, ktoré oživia každú izbu

Štýlový koberec oživí každú miestnosť. Malé alebo veľké, okrúhle alebo obdĺžnikové, v sortimente nájdete široký výber kobercov z bavlny, juty, alebo polyestru. V neutrálnych farbách a s jemnými vzormi. Mäkký povrch koberca ocenia najmä tí, čo chodia na boso. Väčšie koberce do obývačky sa skvele hodia pod konferenčný stolík, menší koberec do kuchyne zas dodá miestnosti s tvrdou podlahou pocit pohodlia. Moderný okrúhly koberec bude dobre vyzerať napríklad pod okrúhlym jedálenským stolom. Na výber máme, samozrejme, aj detské koberce. Ak pokladáte koberec na podlahu, použite protišmykovú podložku, ktorá výrazne zníži nebezpečenstvo pošmyknutia.

Viete o tom, že koberec nepatrí výhradne iba do interiéru? U nás nájdete koberce, ktoré sú odolné voči vplyvom počasia a môžete ich preto umiestniť na balkón, na terasu, či do romantického altánku.

Prečítajte si tiež 6 dôvodov, prečo mať doma koberec.

38 výrobkov
    38 výrobkov

    Protišmyková podložka pod koberec

    Protišmyková podložka pod koberec slúži na zabezpečenie stability a bezpečnosti koberca na podlahe. Zabraňuje jeho posúvaniu a krčeniu, čím znižuje riziko pošmyknutia a úrazu. Okrem toho pomáha predĺžiť životnosť koberca tým, že minimalizuje jeho opotrebenie. Protišmykové podložky tiež zlepšujú komfort pri chôdzi a môžu poskytovať dodatočnú izoláciu a ochranu podlahy pred poškodením. V ponuke nájdete protišmykové podložky v bielej a béžovej farbe v troch rozmeroch.