FERRITSLEVPolohovacie kreslo FERRITSLEV béžový poťah
Poťah. Sedadlo s taštičkovými pružinami a penovou výplňou. Operadlo z peny. S plynulým sklápacím mechanizmom a vstavanou opierkou nôh. Nohy z masívneho dreva. Š90 x V105 x H93 cm
Špecifikácie
| Typ | Polohovacie kreslo |
|---|---|
| Materiál | Pena, Preglejka, Polyester, PUR pena, Masívny kaučuk, Oceľ |
| Materiál | Sedadlo: Pena, Preglejka, Polyester, Oceľ, Operadlo: Pena, Preglejka, Polyester, Opierky rúk: Pena, Preglejka, Polyester, Nohy: Masívny kaučuk |
| Konštrukcia | Preglejka |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 25 kg/m³ |
| Operadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 25 kg/m³ |
| Opierka | Látka: Polyester, Materiál peny: PUR pena, Hustota peny: 25 kg/m³ |
| Nohy | Masívny kaučuk |
| Náplň | 100 % polyester, 100 % polyester |
| Vonkajšia látka | 100% polyester |
| Farba | Béžová |
| Funkcia | Vstavaná opierka na nohy, Mechanizmus pre plynulé naklápanie |
| Typ pružín | Taštičkové |
| Rozmery zmontované | Šírka: 90 cm, Výška: 105 cm, Hĺbka: 93 cm |
| Výška sedadla | 47 |
| Hĺbka sedadla | 51 |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 77 cm, Dĺžka: 92 cm, Výška: 65 cm |
| Hmotnosť | 33 kg |
| Max. záťaž | 110 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Počet balení | 1 |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | FSC® 100% |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnotenia
Skön reclinerfåtölj
Mycket bättre än förväntat, då priset var relativt lågt. Bra dämpning och stöd för ryggen. Man sitter skönt. Tycker om färgen och känslan av tyget också
Meno: Annsofi Lennestål
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Meno: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Meno: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Meno: Catarina
Linda e prática
Muito fácil e rápida de montar. Confortável, apesar de não ser fácil de levantar o apoio de pés, depois torna-se prática. Ótima para relaxar, ler e embeleza o espaço.
Meno: Isabel
relax Fauteuil
goede kwaliteit voor de prijs
Meno: Hanna
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Meno: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Meno: Eugenio
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Meno: Stefan
Ivan
Savršeno!!!
Meno: Ivan
Doprava
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
