Komody so zásuvkami

Komody predstavujú praktický úložný priestor, do ktorého schováte všetko potrebné. V ponuke nájdete širšie komody s množstvom úložného priestoru, ale nechýba ani niekoľko úzkych a vysokých komôd do menších priestorov. Zariaďujete spálňu alebo detskú izbu? Priestranné komody so zásuvkovým systémom, do ktorých uložíte všetko od spodnej bielizne po detské oblečenie. Menšie komody s košíkmi sú vhodné do chodby alebo kúpeľne. V spálni ju zasa využijete na organizáciu šatníka, v obývacej izbe na uloženie dokumentov a dekorácií, a v predsieni na odkladanie kľúčov a drobností. Komoda kombinuje funkčnosť s estetickým vzhľadom. Modely nájdete v obľúbených neutrálnych odtieňoch, ako je biela, hnedá či sivá.

Prezrite si ďalšie výrobky zo sekcie úložného nábytku a kombinujte jednotlivé kúsky podľa svojich predstáv. Ak sa chcete inšpirovať, prečítajte si naše tipy na využitie úložného priestoru.

Všestranné komody

Komoda je praktický kúsok kdekoľvek v domácnosti – v spálni, v kuchyni, v kúpeľni a dokonca aj v garáži. V skratke, komoda je ideálnym riešením pre odkladanie akýchkoľvek predmetov.  Ak hľadáte malú komodu na kozmetiku a iné predmety v kúpeľni alebo väčší, priestrannejší model na ponožky, spodnú bielizeň a tričká, v JYSKu si z ponuky komôd iste vyberiete takú, ktorá dokonale spĺňa vaše požiadavky. Môžete si napríklad vybrať spomedzi komôd s lesklým, čiernym, bielym alebo starožitným povrchom.