Paletová poduška pre nábytok z paliet

Záhradný nábytok z paliet je vhodný ako na relaxáciu, tak na záhradnú párty. Výroba záhradného nábytku z paliet je rýchla a jednoduchá. Doplňte svoj nábytok z paliet o paletové podušky a užite si tak ešte väčšie pohodlie. Podušky na palety nájdete v rozmere 120x80 cm. Paletové podušky na operadlo sú v rozmeroch 120x40 cm a 60x40 cm. Šírka vankúša zodpovedá dlhej a krátkej strane palety. Vďaka tomu budete mať pokrytú celú paletu a získate tak pohodlné sedenie.

Či už potrebujete paletovú podušku na pohovku z palety, alebo nie, podušky využijete aj na sedenie na záhrade, alebo na veľkú lavicu.

0 výrobkov
    0 výrobkov

    Vyrobte si pohodlný nábytok z paliet a paletových podušiek

    Paletová pohovka sa hodí na každý balkón, záhradu alebo terasu. Pevné drevo jej dodáva prirodzený a rustikálny vzhľad. Ak k nej doplníte pohodlné podušky vytvoríte príjemné miesto na sedenie. Pohovku môžete vyrobiť presne podľa priestoru, kam pohovka pôjde - v rozmere a tvare aký si želáte.

    Nie ste si istý, ako vyrobiť takúto pohovku do vašej záhrady? Prečítajte si náš blog, kde zistíte, ako postupovať pri výrobe.