Záhradné zostavy

Letné posedenie na terase alebo balkóne si najlepšie vychutnáte na pohodlnej záhradnej zostave. V ponuke nájdete zostavy vhodné na terasu, záhradu ale aj menšie zostavy vhodné na balkón. Sú vyrobené z kvalitného dreva, kovu alebo umelého ratanu. V klasických farbách ako je čierna, hnedá alebo biela nájdete väčšie aj menšie záhradné sety. Ak máte menší priestor, vhodné sú menšie balkónové sety so skladacími stoličkami a stolíkom. Ak naopak máte mnoho priestoru na svojej záhrade alebo terase v ponuke nájdete aj zostavy s klasickým stolíkom v tvare obdĺžnika alebo moderným okrúhlym záhradným stolom. Súčasťou záhradných zostáv sú pohodlné záhradné stoličky alebo kreslá s operadlom o ktoré sa môžete pohodlne oprieť.

Zistite ako si vybrať záhradnú zostavu v našom blogu.

Nájdite si svoje záhradné sedenie v JYSKu

Letné mesiace si mnohí z nás si radi vychutnávajú v príjemnom posedení na záhrade. Z hľadiska pohodlia je dôležité mať kvalitné záhradné sedenie. Či už máte väčšiu terasu alebo menší balkón, záhradná zostava vám poskytne príjemný komfort a relax.

Pri výbere materiálu sa môžete rozhodovať medzi drevom, obľúbeným umelým ratanom, plastom alebo kovom. Väčšina materiálov vyžaduje len minimálnu údržbu. Viac o jednotlivých materiáloch sa dozviete tu.   

Ku každému typu stoličky alebo kresla máme v ponuku záhradné podušky. Vyberať môžete z rôznych farieb a vzorov.

Väčšina drevených zostáv záhradného nábytku je označená štítkom certifikácie FSC. To znamená, že drevo použité na výrobu tohto nábytku pochádza z lesov, ktoré sú zodpovedne spravované.