Ozdobné vankúše v rôznych vzoroch, farbách a tvaroch

Ozdobné vankúše patria v každej domácnosti medzi neodmysliteľné štýlové doplnky. S ich rôznorodými materiálmi a textúrami ponúka náš široký sortiment pre váš interiér nekonečné možnosti. Či už uprednostňujete zamatový poťah, jemný satén, chlpatú textúru alebo lesklý povrch, máme pre vás vankúše, ktoré zapadnú do každej miestnosti a dotvoria jej vzhľad.

Dekoračné vankúše vyrobené z pevnej bavlny a polyestru nie sú len dekoratívnym prvkom, ale aj zárukou pohodlia a kvality. Svojou farbou a jemnými vzormi dotvoria nielen pohovku v obývačke, ale aj kreslo alebo záhradné posedenie. Vášmu domovu dodajú pocit tepla a dotyk elegancie. Dekoračné vankúše v klasických neutrálnych farbách zapadnú do akéhokoľvek interiéru, zatiaľ čo výrazné odtiene, ako žltá, oranžová alebo ružová, dodajú vašej miestnosti energiu a žiarivosť. 

Dekorovanie s ozdobnými vankúšmi je jednoduché, lacné a zábavné, tak hurá do toho!

Kam umiestniť ozdobný vankúš? Máme pre vás pár tipov, ako dodať vášmu domovu štýl a pocit pohodlia:

  • Na pohovku: Ozdobný vankúš môžete umiestniť na pohovku, zvýrazníte tak jej dizajn a pridáte do miestnosti farbu a textúru.
  • Na kreslo: Položte ho na kreslo a vytvorte si pohodlné a útulné miesto na oddych a relaxáciu.
  • Na posteľ: Ozdobný vankúš môžete umiestniť aj na posteľ ako dekoratívny prvok, ktorý pridáva do spálne štýl a eleganciu.
  • Na širší parapet: Položte ho na parapet ako príjemný doplnok a miesto na relaxáciu pri čítaní alebo pozorovaní vonkajšieho sveta.
  • Na zem: Ak máte málo miesta a veľa hostí, ozdobný vankúš môže poslúžiť ako pohodlná podložka na sedenie alebo hranie.
  • Na závesné kreslo: Ozdobné vankúše môžete vyniesť aj von na záhradu či terasu. Farebný ozdobný vankúš dodá niektorému z našich závesných kresiel ten správny šmrnc.

Nechajte sa inšpirovať a vytvorte si s našimi ozdobnými vankúšmi útulný interiér!