Pohodlné sedačky do obývacej izby

Pohovka je jeden z najdôležitejších kúskov nábytku v obývacej miestnosti. Pohovka je nosný prvok väčšiny obývačiek, je to obyčajne aj najväčší kus nábytku, miesto, kde sa večer stretne celá rodina, kam usadíte návštevu, kde si chcete oddýchnuť po ťažkom dni.

V JYSKu nájdete dvojmiestne a trojmiestne čalúnené sedačky vhodné do menšej obývačky, ale aj široké rohové sedačky, na ktoré si môžete pri pozeraní TV vyložiť nohy. Pohovky nájdete v neutrálnej sivej, bielej alebo čiernej. Vhodnú pohovku si vyberie každý. Nezabudnite dokúpiť k pohovke pohodlné kreslo, ktoré ju vhodne doplní. Ak chcete dodať trochu farby, použite farebné ozdobné vankúše alebo deky.

Zistite, ako si vybrať správnu pohovku alebo ako sa dajú použiť rozkladacie pohovky.

Oddýchnite si na rohovej pohovke z JYSKu

Môžete si na nej prečítať knihu alebo si s priateľmi a rodinou vychutnať film. V JYSKu vám ponúkame široký sortiment modelov pohoviek tak, aby presne zodpovedali vašim potrebám a vkusu. Medzi pohovkami rozličných typov v JYSKu nájdete tiež:

  • Dvojmiestne pohovky
  • Trojmiestne pohovky
  • Rohové pohovky
  • Pohovky s oddychovým modulom

Môžete napríklad vytvoriť rodinný kútik s jasnými farbami a dvojmiestnou pohovkou kombinovanou s trojmiestnou pohovkou; prípadne si môžete vybrať tmavšiu pohovku s ležadlom.Penová výplň našich pohoviek ponúka optimálne pohodlie pri sedení a pridaním dekoračných vankúšov a diek môžete vytvoriť dokonalé podmienky na relax.