OLSTRUPRozkladacia pohovka OLSTRUP 1,5-miestna sivý poťah/dub.farba
Odporúčané výrobky
| Materiál | Pena, LVL, Preglejka, Polyester, Masívny kaučuk, Oceľ |
|---|---|
| Materiál | Sedadlo: Pena, LVL, Preglejka, Polyester, Oceľ, Operadlo: Pena, Preglejka, Polyester, Nohy: Masívny kaučuk |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 20/38 kg/m³ |
| Operadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 20/38 kg/m³ |
| Rozkladacia časť | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: 20/38 kg/m³ |
| Náplň | 100 % polyester, Polyuretánová pena |
| Farba | Sivá, Prírodný dub |
| Vybavenie | Bez úložného priestoru |
| Rozmery zmontované | Šírka: 105 cm, Výška: 84 cm, Hĺbka: 74 cm |
| Výška sedadla | 44 |
| Plocha na spanie | Šírka: 74 cm, Dĺžka: 190 cm |
| Rozmer po rozložení | Šírka: 74 cm, Dĺžka: 190 cm, Výška: 44 cm |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 75 cm, Dĺžka: 107 cm, Výška: 44 cm |
| Hmotnosť | 38 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Max. nosnosť lôžka | 110 kg |
| Počet balení | 1 |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | Všetky materiály na báze lesa použité vo výrobkoch s týmto označením pochádzajú z lesov, ktoré boli kontrolované nezávislou treťou stranou, aby sa potvrdilo, že sú spravované podľa prísnych sociálnych a environmentálnych štandardov FSC®. Hľadajte výrobky s označením FSC v našich predajniach alebo online. |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Sillón cama
Sillón cama para utilizar esporádicamente, para uso diario yo no lo recomiendo. Por su configuración es relativamente cómodo, un poco difícil para ponerle unas sábanas. Ocupa poco espacio
Meno: M Mar Calvo
Dvosed na razvlacenje
Odlicna sofa. Mislila sam da je losijeg kvaliteta jer je nisam videla uživo već sam naručila online ali pogrešila sam. Savršeno se uklopila u dečiju sobu i jako sam zadovoljna njom. Mana: čekala sam na dostavu 2 meseca
Meno: Sanja
Flott, liten sofa
Guttungen på 11 år skrudde sofaen opp selv, og den er god å ligge i
Meno: Per Einar
Dvosjed
Trebao bi biti malo udobniji,sa malo vise pjene.
Meno: Dvosjed
Recen
Sve pohvale za futelju. Probali spavat i odlična je
Meno: Slobodanka
Bäddsoffa OLSTRUP 1,5-sits grått tyg
Tyvärr missvisande mått. Ska vara 74 cm liggmått men är 70. Utdragsdelen ännu smalare. Skarven mellan soffa och utdragsdel, känns väl. Väldigt hård att ligga på. Måste köpa bäddmadrass, men alla är förstora. Får köpa en och modifiera den till rätt mått.
Meno: Irene
Helt ok , som seng
Vi snudde hele sofasengen, så overkroppen ble på utrekksdelen, Da ble den bedre å ligge på , av en voksen person. Den burde vært 10 cm lengre
Meno: Unni
Vuodesohva
Laadukkaampi kun odotimme. Kangas vahvan tuntuista. Täydet pisteet.
Meno: Mirku
Ubehagelig at ligge på
Design pænt, ide rigtig god og prisen på tilbud til 1200 kr. rimelig, MEN: Efter kort tid generer møblets rammer i overgangen fra sædet til udtræksdelen, -altså trælister på tværs der mærkes i lår (trods normalvægtig). Vi har måttet lægge en foldemadras ovenpå for at ligge ok. Jeg fornemmer at stolesædet efter få dages brug er faldet mærkbart sammen.
Meno: Mette
Prakticno
Divan i praktican lezaj/dvosjed. Ne zauzima puno mjesta, jednostavan i elegantan. Preporucujem ovo kao povremeni extra lezaj. Divna ideja za djeciju sobu.
Meno: Mrs B
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
