Záhradné kvetináče na balkón alebo terasu

Vytvorte si na terase či balkóne zelenú oázu. Kvety a rastliny umiestnite do moderných záhradných kvetináčov. Závesné kvetináče alebo kvetináče na zábradlie využite pri menších priestoroch, zatiaľ čo balkónové kvetináče vám umožnia maximalizovanie balkónového priestoru. Na terase však môžete použiť aj vysoké kvetináče z tvrdého dreva, kovu alebo umelého ratanu či prútené kvetináče. V sortimente nájdete aj štýlové stojany na kvetináče, ktoré dodajú vašim rastlinám eleganciu a zabezpečia ich stabilitu.

Pred tým, ako si vyberiete záhradný kvetináč, popremýšľajte, kde konkrétne bude kvetináč umiestnený. Pozornosť venujte najmä správnemu rozmeru, tvaru, materiálu a štýlu. Zistite, ako si vybrať správny kvetináč pre vašu záhradu alebo balkón v našom blogu.

V našej ponuke nájdete nielen kvetináče určené do exteriéru, ale aj interiérové kvetináče, ktorými pozdvihnete vzhľad vášho domova na novú úroveň.

Moderné kvetináče na balkón

Aj keď nemáte veľkú záhradu, váš balkón či terasa bude vďaka kvetom vyzerať úžasne. Kvety, pestované v kvetináčoch, balkón zútulnia a navodia príjemnú atmosféru.

V našej ponuke nájdete kvetináče v mnohých rozmeroch vyrobené z rôznych materiálov. Na balkóny sa ideálne hodia menšie závesné kvetináče, ktoré nezaberajú veľa miesta a môžete ich mať vedľa seba poukladaných niekoľko.