Záhradný stôl na každú terasu či balkón

Existuje niečo príjemnejšie ako večera na terase? Okrem skvelého jedla je dôležitý aj záhradný stôl. Pri výbere materiálu by ste mali zvážiť veľkosť stola a aj jeho materiál. V JYSKu ponúkame stoly rôznych rozmerov a tvarov. Ak hľadáte skladací či kempingový stôl, alebo je pre vás vhodnejší stôl z bezúdržbového materiálu, ako je napríklad plast alebo syntetické drevo, alebo preferujete záhradný stôl z umelého ratanu, artwoodu a tvrdého dreva, ktorý istú údržbu vyžaduje, určite si u nás vyberiete.

Prečítajte si, ako si záhradný nábytok vybrať a ako zaistiť správnu starostlivosť.

    Kempingové a záhradné stoly

    V letnom období trávime čas na záhradách a terasách, ktoré sa stávajú ďalšou obývacou miestnosťou či jedálňou. V JYSKu ponúkame široký sortiment v rozličných veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme okrúhle, štvorcové, ale aj dlhé záhradné stoly, za ktoré sa zmestí celá rodina. Môžete si byť istí, že u nás nájdete záhradný stôl na svoju terasu či balkón.

    Bez ohľadu na to, aký stôl si vyberiete, vezmite na vedomie niekoľko jednoduchých rád, ktoré zaistia, že nábytok bude vyzerať skvelo aj po niekoľkých sezónach. Prečítajte si pokyny týkajúce sa starostlivosti o záhradný nábytok.

    Okrem toho sa môžete poobzerať aj po záhradnej zostave, ktorej súčasťou sú už stoličky aj stôl.