Záhradný stôl na terasu či balkón

Záhradný stôl umiestnený na záhrade alebo balkóne spríjemní pobyt v exteriéri. Môžete ho využiť počas letných obedov, osláv alebo iných rodinných stretnutiach. V ponuke nájdete široký výber stolov vhodných na terasu a záhradu alebo menšie stolíky vhodné na balkón.  Pri výbere materiálu by ste mali zvážiť taktiež materiál z ktorého je stolík vyrobený. Ak hľadáte skladací či kempingový stôl, alebo je pre vás vhodnejší stôl z bezúdržbového materiálu, ako je napríklad plast alebo syntetické drevo, alebo preferujete záhradný stôl z umelého ratanu, artwoodu a tvrdého dreva, ktorý istú údržbu vyžaduje, určite si u nás vyberiete. Ak nemáte mnoho priestoru, okrúhly stôl je lepšou voľbou ako stôl v tvare obdĺžnika. V ponuke tiež nájdete nielen klasické záhradné stoly v čiernej farbe, ale aj moderné kúsky v prírodných odtieňoch ako je hnedá alebo biela.

Prečítajte si, aké výhody ponúkajú okrúhle záhradné stoly.

53 výrobky
    53 výrobky

    Kempingové a záhradné stoly

    V letnom období trávime čas na záhradách a terasách, ktoré sa stávajú ďalšou obývacou miestnosťou či jedálňou. V JYSKu ponúkame široký sortiment v rozličných veľkostiach a prevedeniach. V ponuke máme okrúhle, štvorcové, ale aj dlhé záhradné stoly, za ktoré sa zmestí celá rodina. Môžete si byť istí, že u nás nájdete záhradný stôl na svoju terasu či balkón.

    Bez ohľadu na to, aký stôl si vyberiete, vezmite na vedomie niekoľko jednoduchých rád, ktoré zaistia, že nábytok bude vyzerať skvelo aj po niekoľkých sezónach. Prečítajte si pokyny týkajúce sa starostlivosti o záhradný nábytok.

    Okrem toho sa môžete poobzerať aj po záhradnej zostave, ktorej súčasťou sú už stoličky aj stôl.