Nábytok do predsiene a chodby

Steny, skrinky či lavice do chodby vytvoria pohodlnú a praktickú predsieň v ktorej bude nielen dostatok úložného priestoru, ale bude aj dobre vyzerať. Lavice do chodby s textilným poťahom vytvoria v predsieni dostatok miesta na sedenie. Pridajte k nej ešte stenu do chodby alebo len vešiak na kabáty a vešiaky na stenu. Vstupná chodba síce neponúka dostatok miesta na veľa nábytku no so správnymi úložnými riešeniami dokážete z chodby urobiť príjemné a štýlové miesto. Praktické vešiaky a steny do chodby môžete doplniť štýlovými lavicami, ktoré pri obúvaní určite oceníte. Moderné háčiky v rôznych farbách skvele doplnia klasické drevené vešiaky.

Ako predchádzať neporiadku v chodbe? Prečítajte si tipy na úložný priestor do chodby.

39 výrobkov
  39 výrobkov

  Urobte na hostí prvý dojem modernou presieňou

  V ponuke JYSKu môžete nájsť široký sortiment nábytku do predsiení, ktoré vám pomôžu zaistiť poriadok v domácnosti. Spolu s týmito predmetmi môžete v JYSKu nájsť:

  • Lavice
  • Vešiaky
  • Regály a skrinky na topánky
  • Police do predsiene
  • Háčiky a vešiaky na oblečenie

  Umiestnenie lavice do predsiene vám dáva možnosť sadnúť si a pohodlne sa vyzuť. Skrinky na obuv a skrine sú dokonalým riešením na uskladnenie obuvi a kabátov mimo dohľadu. Nezabudnite na detaily, napríklad na peknú rohožku alebo dekoračné lampy pri vchodových dverách.