JYSK predstavuje nové neobmedzené možnosti vrátenia

18.06.2024
Spoločnosť JYSK teraz ponúka zákazníkom možnosť vrátiť produkty bez ohľadu na to, kedy boli zakúpené.

Nepoužívané výrobky máte možnosť kedykoľvek vrátiť. Peniaze vám budú vrátene v hotovosti alebo prostredníctvom darčekovej karty.

„Chceme to v JYSKu uľahčiť zákazníkom aj zamestnancom. Keď máte vždy možnosť vrátiť výrobok, je oveľa jednoduchšie zaistiť pre zákazníka dobrú skúsenosť, čo je pre nás veľmi dôležité," vysvetľuje Niels Veien, výkonný viceprezident spoločnosti pre Customer Experience, Digital & Marketing.

Lepší servis


Lepší servis je to, čo zákazníci chcú.

To bolo výsledkom veľkého zákazníckeho prieskumu s 15 000 respondentmi, ktorý JYSK realizoval v 12 európskych krajinách.

„Očakávaním zákazníka je, že prvý zamestnanec, s ktorým sa stretnú, vyrieši ich problém. Vytváraním jednoduchých pravidiel to bude pre našich zamestnancov ľahké,“ dodal Niels Veien.

Aj keď je teraz možné vrátiť výrobok bez ohľadu na čas jeho zakúpenia, Niels Veien neočakáva mnoho prípadov vrátenia.

„Našťastie je väčšina našich zákazníkov veľmi spokojná s nákupom v JYSKu, čo môžeme vidieť aj z mnohých pozitívnych hodnotení, ktoré dostávame na našich webových stránkach. Nové pravidlá poskytujú zákazníkom dodatočnú istotu, pretože sa môžu vždy rozhodnúť svoj nákup vrátiť, pokiaľ kúpu oľutujú. Navyše nové pravidlá znamenajú, že sa nemusíte obávať, ak chcete vrátiť darček kúpený pred niekoľkými týždňami alebo mesiacmi," hovorí Niels Veien.

Fakty o nových možnostiach vrátenia

-          Nové neobmedzené možnosti vrátenia platia vo všetkých predajniach JYSK Nordic naprieč 20 krajinami.
-          Pre vrátenie hotovosti musíte mať doklad o kúpe.
-          Zákazníci bez dokladu o kúpe môžu výrobok vymeniť za iný alebo získať jeho hodnotu v podobe darčekovej karty.

Nové pravidlá vrátenia sa vzťahujú aj na prepravné náklady doložené dokladom vystaveným v JYSKu.