ULDUMKreslo ULDUM sivý poťah/čierna
Poťah. Sedadlo a operadlo s penovou výplňou. Nohy z ocele. Š72 x V97 x H80 cm
| Typ | Kreslo |
|---|---|
| Materiál | Pena, Preglejka, Polyester, Oceľ |
| Materiál | Sedadlo: Pena, Preglejka, Polyester, Operadlo: Pena, Preglejka, Polyester, Opierky rúk: Pena, Preglejka, Polyester, Nohy: Oceľ |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: D23-24 kg/m³ |
| Operadlo | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: D20 kg/m³ |
| Opierka | Látka: Polyester, Materiál peny: Polyuretánová pena, Hustota peny: D20 kg/m³ |
| Úprava | Práškové lakovanie |
| Farba | Sivá, Čierna |
| Rozmery zmontované | Šírka: 72 cm, Výška: 97 cm, Hĺbka: 80 cm |
| Výška sedadla | 45 |
| Info o montáži | Nezmontované |
| Rozmery nezmontované | Šírka: 75 cm, Dĺžka: 76 cm, Výška: 79 cm |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Max. záťaž | 110 kg |
| Max. nosnosť na sedadlo | 110 kg |
| Počet balení | 1 |
| Certifikát o ekologickosti a nezávadnosti | FSC® 100% |
| Výrobca | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pohodlné kreslo
Stabilné kreslo s vyššou opierkou na hlavu, čo je super... Pohodlné
Meno: Emily
Fotel
Swietne fotele. Bardzo wygodne. Wytrzymałe.
Meno: Marcin
Fotel Uldum
Fotel wizualnie bardzo ładny, troche twardy jezeli chodzi o siedzenie. Nie wiem czy będzie wygodny,okaze sie po czasie. Na pierwszą ocene 5 za wyglad i estetyke, 2 za wygode,ale ta opinia moze sie zmienic po dluzszym uzytkowaniu.
Meno: Katarzyna
Opinia dotyczaca foteli
Bardzo dobry pridukt, material bez uwag. Dorze wyprofilowany wiec bardzo wygodny. Godny polecenia.
Meno: Jolanta Dudek
Kiváló
Nagyon kényelmes, könnyen összeszerelhető fotel.
Meno: Misinszki Gábor
Odlicna
Super-zadovoljna proizvodom, udobna fotelja jednostavna za montiranje.
Meno: Snezana
Muito bonito
Cadeirão elegante e confortável. Ainda não consigo perceber se resostente e duradouro
Meno: Manuela
Fauteuil
Heerlijke stevig zittende stoel
Meno: Bozena
Stoel
Mooi comfortabel stoeltje met goeie hoogte en stevige zit. Foto is realistisch
Meno: Annet
Bella poltrona
Molto comoda e bello il design
Meno: Annalisa
Pri nákupe online na JYSK.sk si môžete vybrať z viacerých možnosť doručenia výrobkov:
Klikni a vyzdvihni - zdarma
So službou Klikni a vyzdvihni si tovar pohodlne rezervujete online a vyzdvihnete v jednej z našich predajní. V priebehu 30 minút Vás budeme informovať o možnosti prevziatia objednávky.
Pri Klikni a vyzdvihni neplatíte žiaden poplatok za doručenie. Za objednaný tovar zaplatíte až pri vyzdvihnutí v predajni.
Doručenie na kamennou predajňu
Doručenie na predajňu je podobné službe Klikni a vyzdivhni, ale máte možnosť objednať si širšiu škálu výrobkov, ktoré nemáme bežne skladom v predajniach. Objednávku jednoducho vložíte do košíku (tlačidlo Kúpiť online) a podľa PSČ si vyberiete najbližšiu predajňu. Objednávku je možné zaplatiť vopred kartou alebo prevodom. Minimálny limit pre vytvorenie objednávky s doručením na kamennú predajňu je 40 €. Doba dodania na vybranú predajňu je 4 až 11 pracovných dní.
Berte prosím na vedomie, že niektoré výrobky bohužiaľ nie je možné doručiť týmto druhom dopravy kvôli hmotnosti či problémom s balením výrobku.
Doručenie menšej zásielky – poplatok
Keď v JYSKu nakupujete online, môžete si vybrať možnosť doručenia priamo domov, do práce alebo kdevoľvek vám to najviac vyhovuje.
Menšie zásielky do 50 kg obvykle doručuje spoločnosť DPD.
Doručenie objemnej zásielky – poplatok
Pri kúpe veľkých a ťažkých výrobkov, ako sú matrace, pohovky alebo iný nábytok, si väčšina zákazníkov vyberie doručenie domov.
Spoločnosť JYSK spolupracuje s dôveryhodnými prepravnými spoločnosťami po celom svete, aby sme si boli istí, že výrobky zákazníkom doručíme načas. Zákazníci si môžu vybrať doručenie za prvé uzamykateľné dvere budovy na dodacej adrese alebo si zvoliť doručenie s vynesením tovaru do určenej miestnosti v dome.
Výrobky dostupné iba v predajni
Spoločnosť JYSK sa pýši širokým sortimentom tak v kamenných predajniach, ako aj online. Avšak sú výrobky, ktoré si môžete zakúpiť len prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni alebo priamo v predajni. Väčšinou ide o krehké výrobky, výpredajové výrobky alebo výrobky, ktoré sú v našom sortimente len na krátke obdobie.
Cena za doručenie
Prečítajte si viac o možnostiach doručenia a poplatkoch za túto službu.
Nezávisle na tom, ktorú z možností doručenia si vyberiete, spravíme všetko preto, aby ste s nákupom u nás mali čo najpríjemnejšiu skúsenosť.
