Konferenčné stolíky do každej domácnosti

Konferenčný je súčasťou každej obývačky. Je nielen pomocníkom na odkladanie občerstvenia či kávy, ale poslúži aj na odkladanie dekorácií, kníh alebo časopisov. Môže stáť voľne pri pohovke alebo v ktoromkoľvek roku miestnosti, kde vytvorí útulný kútik, kam môžete položiť napríklad lampu alebo postaviť vázu s kvetmi. V ponuke nájdete klasické okrúhle stolíky, ale aj modernejšie kúsky v kombinácii kovu, dreva či skla, alebo súpravy stolíkov.

Odkladacie aj konferenčné stolíky spĺňajú praktickú úlohu v interiéri. Aj keď sú si tieto typy stolíkov veľmi podobné, určité rozdiely medzi nimi nájdeme. Zistite viac v blogu.

Konferenčný stolík podľa vášho vkusu

Vo vlastnom domove sa musíme cítiť pohodlne, preto si ho dekorujeme podľa vlastného vkusu. Či už preferujete moderný alebo klasický vzhľad, v JYSKu si prídete na svoje. S konferenčnými alebo rohovými stolíkmi vo farebnom prevedení dodáte izbe šmrnc. Vyberte si zo stolíkov v zelenej, modrej, ružovej, zlatej alebo klasickej čiernej farbe. Nájdete u nás stolíky z dreva, kovu, či skla. 

Rozdiel medzi odkladacím a konferenčným stolíkom

Odkladací aj konferenčný stolík si viete jednoducho zameniť. Konferenčné stolíky sú väčšie a často nižšie ako odkladacie stolíky.  Odkladací stolík sa najčastejšie umiestňuje k rohu pohovky do približne rovnakej výšky ako je lakťová opierka. Konferenčný stolík je väčšinou umiestnený pred pohovkou v rovnakej výške ako je sedadlo pohovky.